مهران محمدی امین

1403\02\26 03:34:06


با ده دقیقه شارژ ۳۲۰کیلومتر رانندگی کنید!

با ده دقیقه شارژ ۳۲۰کیلومتر رانندگی کنید! مجموعه: دنیای خودرو پولستار در طرحی آزمایشی موفق شد درصد شارژ باتری یک خودرو برقی را در ۱۰ دقیقه از ۱۰ به ۸۰ برساند.  به گزارش خبرآنلاین، پولستار، شرکت سوئدی زیر مجموعه‌ی ولوو، آزمایشی را با یک نمونه‌ی اولیه Polestar ۵ انجام داد و شاهد شارژ مجدد باتری آن از ۱۰ تا ۸۰ درصد تنها در ۱۰ دقیقه بود

با ده دقیقه شارژ ۳۲۰کیلومتر رانندگی کنید! مجموعه: دنیای خودرو پولستار در طرحی آزمایشی موفق شد درصد شارژ باتری یک خودرو برقی را در ۱۰ دقیقه از ۱۰ به ۸۰ برساند.  به گزارش خبرآنلاین، پولستار، شرکت سوئدی زیر مجموعه‌ی ولوو، آزمایشی را با یک نمونه‌ی اولیه Polestar ۵ انجام داد و شاهد شارژ مجدد باتری آن از ۱۰ تا ۸۰ درصد تنها در ۱۰ دقیقه بود.

این میزان شارژ معادل ۲۰۰ مایل (۳۲۰ کیلومتر) رانندگی است. پورشه تایکان با باتری ۱۰۵ کیلووات‌ساعتی این کار را در حدود ۱۸ دقیقه انجام می‌دهد.    براساس گزارش زومیت، در خودرو آزمایشی پولستار از باتری مخصوص شرکتی به نام StoreDot استفاده شد. ینس گروت، مهندس ارشد سیستم‌های باتری پولستار، می‌گوید: «این مدرکی است که نشان می‌دهد اکنون می‌توانیم با سرعت‌های بسیار بالا عملیات شارژ سریع را در یک خودرو استاندارد پیاده کنیم.

تبلیغات
دیتیلینگ خودرو در کرج
دیتیلینگ خودرو در کرج

کارن دیتیلینگ کرج ارائه خدمات دیتیلینگ خودرو در جهانشهر، عظیمیه، آزادگان، بلوار مطهری، مهرشهر، گوهردشت می باشد.صافکاری بدون رنگ PDR خودرو، صفرشویی و شیشه دودی

ما به غیر از باتری، چیز جدیدی اضافه نکردیم. فقط باتری، پمپ خنک‌کننده‌ی اصلی و فن وجود داشت.»     پولستار اعلام نکرده است که آیا قصد دارد از باتری‌های StoreDot در محصولات آینده استفاده کند یا خیر، اما می‌گوید که این آزمایش، پیش‌نمایش «باتری نسل بعدی» را نشان می‌دهد و نتایج اولیه بسیار امیدوارکننده است.   انتظار می‌رود خودرو جدید Polestar ۵ تا سال ۲۰۲۵ با برد تخمینی ۶۰۰ کیلومتر فقط با یک بار شارژ و با قیمت پایه‌ی ۹۰٬۰۰۰ دلار، معرفی و عرضه شود.    . .


بازنشر از : بیتوته