اکونومی نیوز / سیاسی

انتقاد تند استاد حوزه از اظهارات اخیر علم‌الهدی میکروفن‌ را دور بینداز

کد خبر 99830 1399-12-09 19:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
محمدتقی فاضل‌میبدی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم به اظهارات علم‌الهدی، امام جمعه مشهد درباره اینکه زن و مرد متأثر از فرهنگ غرب یکدیگر را به اسم کوچک صدا می‌زنند، او را پدیده عجیبی خطاب کرد.
انتقاد تند استاد حوزه از اظهارات اخیر علم‌الهدی میکروفن‌ را دور بینداز


محمدتقی فاضل میبدی در واکنش به اظهارات علم الهدی او را پدیده عجیبی خطاب کرد و به آن واکنش نشان داد. 
اهم سخنان محمدتقی فاضل میبدی در پی می آید:
* (در واکنش به اظهارات علم الهدی درباره اینکه زن و مرد متاثر از فرهنگ غرب یکدیگر را به اسم کوچک صدا می زنند، او را پدیده عجیبی خطاب کرد): اگر زن و شوهر به اسم کوچک همدیگر را صدا نزنند چه بگویند!؟ بگویند ضعیفه یا هو؟
* برخی خطبه خوانان نماز جمعه چون فرصت مطالعه ندارند، ناچارند هر حرفی در لحظه به ذهن شان خطور می کند را بر زبان آورند، بحث خانواده، روابط زوجین و روابط فرزندان با پدر و مادر مباحث کارشناسی و علمی است و هر کسی که می خواهد موضوع خانواده و نوع روابط زن و شوهر را مطرح کند باید کتاب های علمی و نگاه دانشمندان دنیا را در این باره بخواند و به مردم بگوید.
* این مرزبندی که این حرف غرب یا شرق است مبنای علمی ندارد و بی مدرک است. کسی که می خواهد علمی حرف بزند در بحث علمی غرب و شرق معنا ندارد و باید از این نوع صحبت کردن دست بردارند.
* (خطاب به علم الهدی): آقای علم الهدی، همین واکسن کرونا و تریبون و میکروفنی که از آن استفاده می کنید ساخته غرب است، پس اینها را هم دور بیندازید!
* این افراد آبروی اسلام و ایران را می برند. این حرف ها از ضعف معلومات و مطالعه است و پرخاش به غرب کار درستی نیست. بنابراین پیشنهاد می کنم آقایان کمتر حرف بزنند و بیشتر مطالعه کنند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » کرونا | ایران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


مشاور امنیت ملی عراق به ایران می آید
مشاور امنیت ملی عراق فردا در تهران با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت و گو می کند.

عملیات نظامی مخفیانه رژیم صهیونیستی در خاورمیانه
رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی از عملیات نظامی محرمانه این رژیم در خاورمیانه خبر داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید