اکونومی نیوز / سیاسی

بازداشت شهردار بابل

کد خبر 99807 1399-12-09 17:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شهردار بابل به دلیل برخی تخلفات مالی بازداشت شد.
بازداشت شهردار بابل


م _ ح که بهمن ماه سال ٩٧ با استیضاح شهردار سابق توسط شورای شهر بابل با ٨ رای به عنوان چهل وسومین شهردار بابل انتخاب شده بود، امروز به دلیل برخی تخلفات مالی راهی زندان شد.
وی مسئول حراست فرمانداری بابل، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی، مشاور شهردار بابل و معاون امور سیاسی و اجتماعی فرمانداری بابل را در کارنامه خود دارد.
پیش از این نیز دو عضو شورای اسلامی، سه کارمند شهرداری و یک پیمانکار شهرداری بابل به دلیل تخلفات مالی بازداشت شده بودند.
منتظر دستور قضایی پس از بازداشت شهردار هستیمفرامرز ابوالحسنی رییس شورای شهر بابل گفت: در جریان بازداشت شهردار قرار گرفتیم، اما هنوز در خصوص تعیین تکلیف شهردار ابلاغیه ای به دست ما نرسیده است.
او با بیان اینکه شهروندان نگران نباشند و نمی گذاریم کار ها بخوابد، افزود: در تماس با معاونین شهردار تاکید داشتم کار های شهروندان باید به درستی پیگیری شود.
رییس شورای شهر بابل ادامه داد: برخی کار های شهرداری قائم به امضای شهردار است که منتظر روشن شدن وضعیت شهردار هستیم.
ابوالحسنی گفت: تا زمانی که شهردار از این سمت کنار نرود و حکم تعلیق وی صادر نشود، کار ها به روال سابق و بدون انتخاب سرپرست انجام می شود.
او افزود: در حال حاضر با توجه به نامشخص بودن وضعیت شهردار، تصمیمی برای انتخاب سرپرست شهرداری نگرفتیم و معاونین شهردار شهرداری را مدیریت می ک
بازنشر از خبرفـوری

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


حضور بی‌شور و هیجان مردم پرو در انتخابات ریاست جمهوری همراه با ماسک و خودکار
مردم پرو روز یکشنبه (امروز) در حالی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آماده می‌شوند که این انتخابات به خاطر بی‌تفاوتی عمومی گسترده در پی دهه‌ها سوء‌استفاده و مدیریت ناصحیح، نرخ مشارکت بسیار پایین‌ است.

وزارت دفاع برای تحقق کامل شعار سال ظرفیت بالایی دارد
وزیر دفاع با اشاره به ظرفیت بالای این وزارتخانه برای تحقق شعار سال، گفت: بخش و مجموعه‌ای نبایست در حوزه تولید و پشتیبانی بلا استفاده باقی بماند.

تلاش آمریکا برای حضور طولانی مدت در عراق
عراق به دلایل سیاسی، امنیتی و اقتصادی از اولویتهای بلندمدت آمریکا است و اشغال عراق دروازه رسیدن به این دغدغه بود.

کرملین: هیچکس قصد جنگ با اوکراین را ندارد
سخنگوی کاخ کرملین امروز (یکشنبه) گفت: هیچکس قصد ندارد علیه اوکراین جنگ به راه بیندازد و هیچکس چنین احتمالی را بررسی نمی‌کند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید