اکونومی نیوز / بازار و تجارت

قیمت انواع ماشین لباسشویی ‌در بازار

کد خبر 99799 1399-12-09 17:21
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
بازرگانی در میان محصولات پرطرفدار بازار می توان ماشین لباسشویی‌هایی با قیمتی بین ۶ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان تا حداکثر ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خریداری کرد.
قیمت انواع ماشین لباسشویی ‌در بازار

، ماشین لباسشویی آبسال مدل REN۷۰۱۲ با ظرفیت ۷ کیلوگرم را با حداقل قیمت ۶ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان باید ارزان‌ترین محصول به شمار آورد. بیشتر بخوانید:  ارزان‌ترین جاروبرقی بازار چند؟ در میان محصولات لباسشویی اسنوا سری واش این واش مدل SMW_۸۴۲ با حداقل قیمت ۱۴ میلیون و ۳۲۹ هزار تومان در بازار قابل خریداری است و ماشین لباسشویی درب از جلو ال جی نقره ای. مدل WM_۷۲۱NSبا قیمت پایه ۹ میلیون و ۶۱۳ هزار تومان و حداکثر ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به دست مصرف‌کنندگان می رسد. نام و مدل قیمت ماشین لباسشویی دوو مدل DWK_Life۸۰TS ظرفیت ۸ کیلوگرم از ۱۱,۳۰۰,۰۰۰ تا ۱۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU_۸۴۴۰۱ ظرفیت ۸ کیلوگرم از ۹,۹۵۰,۰۰۰ تا ۱۲,۵۱۶,۰۰۰ تومان ماشین لباسشویی درب از جلو ال جی نقره ای. مدل WM_۷۲۱NS از ۹,۶۱۳,۰۰۰ تا ۱۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان ماشین لباسشویی ۷ کیلویی پاکشوما مدل TFU_۷۴۴۰۱ از ۹,۹۵۰,۰۰۰ تا ۱۲,۷۴۰,۰۰۰ تومان ماشین لباسشویی آبسال مدل REN۷۰۱۲ نقره ای ظرفیت ۷ کیلوگرم از ۶,۶۴۰,۰۰۰ تا ۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU_۹۴۴۰۷ ظرفیت ۹ کیلوگرم از ۱۰,۶۰۰,۰۰۰ تا ۱۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD_۲۶۰W سفید از ۷,۹۰۰,۰۰۰ تا ۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD_Octa C ظرفیت ۸ کیلوگرم از ۱۲,۴۵۰,۰۰۰ تا ۱۴,۱۵۰,۰۰۰ تومان ماشین لباسشویی ۷ کیلویی سامسونگ مدل J۱۲۵۲ از ۱۱,۹۵۰,۰۰۰ تا ۱۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان لباسشویی اسنوا سری واش این واش مدل SMW_۸۴۲ از ۱۴,۳۲۹,۰۰۰ تا ۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۲۲۳۲۲۴
بازنشر از خبرآنلایـن

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بازار و تجارت


اعلام قیمت زولبیا و بامیه ویژه ماه رمضان
رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران گفت: قیمت زولبیا و بامیه ویژه ماه رمضان در واحدهای صنفی درجه یک برابر با کیلویی 48 هزار تومان و قیمت این محصول در واحدهای درجه 2 کیلویی 38 هزار تومان تعیین شده است.

اصناف تعطیلند اما بانک، بیمه و مالیات مشغول کارند!
رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه اصناف مصوبات بهداشتی ستاد ملی کرونا را رعایت می‌کنند، گفت: این در حالی است که در زمان تعطیلات اصناف، بانک‌ها، مراکز بیمه و مالیاتی باز هستند.

کرونا سبک خرید مردم را تغییر داد
یک فعال حوزه کار معتقد است اگر چه کرونا محدودیتها و مشکلاتی برای اقتصاد و بازار کار ایجاد کرد اما در مقابل فرصتهایی هم به وجود آورد و باعث شد تا شکل کسب و کارها و سبک خرید مردم تغییر کند.

قیمت آش و حلیم در ماه رمضان ۱۴۰۰ اعلام شد
رئیس اتحادیه کباب و حلیم تهران گفت: قیمت هر پرس حلیم و آش در ماه رمضان ۲۰ هزار تومان است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید