اکونومی نیوز / تکنولوژی

تقدیر نایب رئیس مجلس از اقدامات همراه اول در مناطق زلزله‌زده سی‌سخت

کد خبر 99193 1399-12-07 21:14
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و چند تن از نمایندگان مردم تهران در بهارستان از اقدامات حمایتی همراه اول در مناطق زلزله‌زده استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و تشکر کردند.
تقدیر نایب رئیس مجلس از اقدامات همراه اول در مناطق زلزله‌زده سی‌سخت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در راستای ایفای نقش مسؤولیت اجتماعی خود، ضمن اعزام تیم یاری رسان و توزیع اقلام خوراکی و بسته‌های حمایتی در مناطق زلزله زده سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد، گزارش عملکردی از اقدامات خود به برخی نمایندگان مجلس حاضر در منطقه ارائه داد.
سید یاسر رایگانی، سخنگوی همراه اول که از روز گذشته (۶ اسفند ماه) به همراه تیمی به مناطق زلزله زده سی سخت رفته است، گزارشی از پایداری و وضعیت شبکه همراه اول در این مناطق و اقدامات حمایتی این اپراتور به علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، احمد نادری و علی خضریان، نمایندگان مردم تهران در بهارستان داد.
نیکزاد نیز ضمن استماع گزارش عملکرد فنی و همچنین اقدام حمایتی همراه اول از مردم مناطق زلزله زده، فعالیت‌های اپراتور اول تلفن همراه در زمینه مسؤولیت اجتماعی را ارزنده توصیف و از همراه اول بابت مجموع این اقدامات تقدیر و تشکر کرد.
این حادثه غیرمترقبه که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت و مصدومیت تعدادی از هم‌وطنان و خسارت به واحدهای مسکونی را سبب شد، در ساعت ۲۲ و پنج دقیقه چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۹ به قدرت ۵.۶ ریشتر در بخش‌هایی از استان کهگیلویه و بویراحمد رخ داد.

کلمات کلیدی » زلزله |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید