اکونومی نیوز / تکنولوژی

اعزام تیم یاری‌رسان و توزیع بسته‌های حمایتی همراه اول در مناطق زلزله‌زده سی‌سخت

کد خبر 99186 1399-12-07 20:58
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
همراه اول در راستای مسؤولیت اجتماعی خود، با اهدای هزاران بسته مواد غذایی از زلزله‌زدگان استان کهگیلویه و بویراحمد حمایت کرد.
اعزام تیم یاری‌رسان و توزیع بسته‌های حمایتی همراه اول در مناطق زلزله‌زده سی‌سخت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در راستای مسؤولیت اجتماعی خود، محموله حمایتی خود از زلزله زدگان سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد را به همراه تیمی متشکل از پرسنل این شرکت روز گذشته به این مناطق ارسال کرد.
در این محموله که با هدف حمایت از آسیب دیدگان این حادثه به مناطق زلزله زده ارسال شد، ۵۰۰ تخته پتو و سه هزار بسته مواد غذایی شامل «حبوبات»، «تن ماهی»، «رب گوجه فرنگی»، «ماکارانی» و «روغن» وجود داشت.
شرکت ارتباطات سیار ایران با اختصاص بیش از ۱۰ میلیارد ریال به این پویش، در کنار جمعیت هلال احمر و نهادهای قانونی مشغول توزیع بسته‌های مذکور در بین هموطنان عزیزمان در مناطق زلزله زده است.
این حادثه که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت و مصدومیت تعدادی از هموطنان و خسارت به واحدهای مسکونی را سبب شد، در ساعت ۲۲:۰۵ چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه امسال به قدرت ۵.۶ ریشتر در بخش‌هایی از استان کهگیلویه و بویراحمد روی داد.

کلمات کلیدی » زلزله |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید