اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

تخفیف ۲۵ درصدی عوارض آزادراه غدیر در ٣ ماه اول بهره‌برداری

کد خبر 99038 1399-12-07 11:29
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر راه در حالی از نرخ ۲۵ هزار تومانی عوارض تردد در آزادراه غدیر خبر داد که بر اساس دستور رئیس جمهور، در سه ماهه اول بهره برداری، ۲۵درصد تخفیف برای عبور از این آزادراه در نظر گرفته شده است.
تخفیف ۲۵ درصدی عوارض آزادراه غدیر در ٣ ماه اول بهره‌برداری

به گزارش خبرنگار مهر، آزادراه غدیر دقایقی پیش با دستور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۱۱۰ دستگاه خودرو تردد خود از این آزادراه را آغاز کرده‌اند، از بهره برداری این آزادراه در دو سوی آن شامل آبیک و چرمشهر خبر داد.
به گفته وزیر راه و شهرسازی، رقم عوارض تردد از آزادراه غدیر برای کل مسیر (۱۵۸ کیلومتر) برای خودروهای سواری ۲۵ هزار تومان و برای کامیون ‌های تریلی ۸۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: اگر خودرویی پیمایش کمتری داشته باشد، نسبت به میزان پیمایش، رقم کمتری بابت عوارض پرداخت خواهد کرد.
پس از اظهارات وزیر راه، رئیس جمهور دستور تخفیف ۲۵ درصدی برای تردد خودروها در سه ماهه نخست بهره برداری از آزادراه غدیر را صادر کرد.
روحانی گفت: به مناسبت عیدی سال ۱۴۰۰ برای مردم، ۲۵ درصد تخفیف در نرخ عوارض آزادراه غدیر برای خودروهای عبوری در نظر گرفته می‌شود.کلمات کلیدی » حسن روحانی |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


پیاده‌سازی سامانه‌ها در راستای شفافیت در بانک مرکزی
معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی از پیاده‌سازی سامانه‌ها در راستای شفافیت در بانک مرکزی خبر داد.

فراخوان بورس برای تعیین مصادیق و شناسایی ایجادکنندگان قیمتهای کاذب
بورس برای تعیین مصادیق اقداماتی که نوعاً منجر به ایجاد ظاهری گمراه‌کننده از روند معاملات در بورس‌ها یا ایجاد قیمتهای کاذب یا اغوای اشخاص به انجام معاملات اوراق بهادار می‌شود، فراخوان داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید