اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

سهام تسلا تحت تاثیر سقوط بیت‌کوین ۱۴ درصد سقوط کرد

کد خبر 98439 1399-12-05 19:18
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
ارزش سهام تسلا که چندی پیش سرمایه‌گذاری بزرگی در بیت‌کوین انجام داده بود، حالا ارتباط تنگاتنگی با ارزش بیت‌کوین پیدا کرده است و با سقوط امروز آن به شدت سقوط کرده است.
سهام تسلا تحت تاثیر سقوط بیت‌کوین ۱۴ درصد سقوط کرد

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، ارزش سهام تسلا که چندی پیش سرمایه‌گذاری بزرگی در بیت‌کوین انجام داده بود، حالا ارتباط تنگاتنگی با ارزش بیت‌کوین پیدا کرده است و با سقوط امروز آن به شدت سقوط کرده است.
پس از اینکه قیمت هر بیت‌کوین از رکورد ۵۸ هزار دلاری خود با سقوط سنگین ۱۶ درصدی در یک روز به زیر ۵۰ هزار دلار رسید، ارزش سهام تسلا هم پیش از باز شدن بازارهای رسمی در بازارهای اینترنتی ۱۴ درصد پایین آمد.
این بزرگترین سقوط روزانه در تاریخ بیت‌کوین و بزرگترین سقوط روزانه ارزش سهام تسلا از ماه سپتامبر تا کنون است.
پس از آنکه شرکت تسلا ۱.۵ میلیارد دلار بیت‌کوین خرید، حالا ارزش سهام این شرکت در معرض خطر نوسانات شدید بیت‌کوین قرار گرفته است و با بازار ارزهای مجازی ارتباط مستقیمی پیدا کرده است.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


رشد اقتصادی در پاییز به مثبت ۰.۸ درصد رسید رشد منفی ۱ درصدی در نه ماه نخست سال
مرکز آمار اعلام کرد: در فصل پاییز رشد اقتصاد ی کشور، به مثبت ٠,٨ درصد و رشد اقتصاد ی بدون نفت به مثبت ٠.٢ درصد رسیده است.

حقوق‌های تا ۱۰ میلیون تومان در سال آینده ٢۵ درصد افزایش می‌یابد
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ١۴٠٠ با اشاره به مصوبه این کمیسیون برای افزایش ٢۵ درصدی حقوق‌های تا ۱۰ میلیون تومان در سال آینده، گفت که حقوق های بالاتر از ۱۰ میلیون تومان به میزان ثابت ۲/۵ میلیون تومان افزایش می‌یابد.

خبر خوب برای سربازان اعتبار حقوق سربازان در بودجه 1400 تامین شد
معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع گفت: وضعیت حقوق در سال های پیش مشکلاتی را برای سربازان درست کرده بود که با پیگری جدی ستاد کل و وزارت دفاع این مشکل در بودجه امسال تا حدی حل شده است.

فردا، آخرین مهلت دریافت وام جدید کرونا
ستاد ملی مقابله با کرونا مهلت دریافت تسهیلات جدید کرونا را تا نیمه اسفند ماه تمدید کرده بنابراین فردا آخرین مهلت دریافت وام جدید کرونا خواهد بود هرگونه تمدید مجدد بستگی به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا خواهد داشت.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید