اکونومی نیوز / سیاسی

مجلس با افزایش قیمت‌ها مخالف است/ از نمایندگان عذرخواهی می‌کنم

کد خبر 98355 1399-12-05 16:27
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
معاون امور اقتصادی سازمان برنامه و بودجه خطاب به نمایندگان مجلس گفت: اگر از صحبت‌های من اینگونه برداشت شد که مجلس به دنبال افزایش قیمت هاست، عذرخواهی می‌کنم.
مجلس با افزایش قیمت‌ها مخالف است/ از نمایندگان عذرخواهی می‌کنم

به گزارش خبرنگار مهر، حمید پورمحمدی معاون امور اقتصادی سازمان برنامه و بودجه در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان مجلس، گفت: اگر از صحبت های بنده اینگونه برداشت شد که مجلس به دنبال افزایش قیمت هاست، عذرخواهی می کنم.
وی بیان کرد: قاطبه نمایندگان مجلس با هر پیشنهادی که به دنبال افزایش قیمت ها باشد، مخالف هستند.
معاون امور اقتصادی سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: معمولاً برخی از دستگاه ها به سازمان برنامه و بودجه می آمدند و برای افزایش قیمت خدمات خود چانه زنی می کردند و تاکید ما این است که باید جلوی افزایش قیمت ها را بگیریم چرا که شرایط نامناسب است.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تحریم های یکجانبه آمریکا منجر به نقض شدید حقوق بشر است
کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل اعلام کردند، اعلامیه های اضطراری دولت ایالات متحده که مجوز تحریم های یک جانبه است منجر به نقض شدید حقوق بشر می شود و باید با میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی مطابقت داشته باشد.

آمریکا و اروپا در برابر چین متحد شوند
دبیرکل ناتو طی اظهاراتی ضمن اشاره به ظهور چین به عنوان تهدید مشترک علیه آمریکا و اروپا، خواستار اتحاد اعضای ناتو در جهت مقابله با پکن شد.

ظریف: برجام قابل مذاکره مجدد نیست
وزیر امورخارجه ایران نوشت: بیایید رفتارهای نمایشی را که هر دو از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۲ انجام دادیم اما فایده ای نداشت، متوقف کنیم و به اجرای توافق هسته‌ای برجام که هر دوی ما آن را امضاء کردیم، بپردازیم.

دفاع کیسینجر از سیاست‌های ترامپ در خاورمیانه: فشار علیه ایران باید ادامه یابد
وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا سیاست‌های رئیس‌جمهور سابق این کشور در خاورمیانه را «درخشان» توصیف کرد و از رئیس‌جمهور کنونی کشورش خواست که این سیاست‌ها را ادامه داده و فشار علیه ایران را حفظ کند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید