اکونومی نیوز / سیاسی

دولت باید پاسخگوی وضعیت تأسف بار و خودساخته بورس باشد

کد خبر 98308 1399-12-05 15:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید پاسخگوی مشکلات اقتصادی کشور و وضعیت خودساخته بورس باشد.
دولت باید پاسخگوی وضعیت تأسف بار و خودساخته بورس باشد

به گزارش خبرنگار مهر، منصور علی زارعی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی با تأکید بر ضرورت اجرای قوانین مجلس گفت: مجلس باید به گونه ای عمل کند تا دولتمردان جرأت نقض قوانین را نداشته باشند.
وی متذکر شد: متأسفانه در سال های اخیر شاهد بی انضباطی هایی در اجرای قوانین بودیم و مردم باید این اطمینان را داشته باشند که مجلس به درستی از حقوق آنان دفاع می کند.
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این روزها دولت با مطرح کردن مباحث حاشیه ای به دنبال آن است که خود را به دلیل شکست هایی که در سال های گذشته داشته، نجات دهد اما مردم به خوبی می دانند که دولت باید پاسخگوی وضعیت اسفبار اقتصادی و فقیر شدن آنها در سال های اخیر باشد.
زارعی تأکید کرد: دولت باید پاسخگوی شکاف عمیق جامعه طبقاتی و وضعیت اسفبار و خودساخته بورس باشد و در این زمینه گزارش دهد.
وی گفت: مجلس تا روز آخر کاری دولت آنان را ملزم به اجرای صحیح قوانین می کند و دولت هم وظیفه دارد قوانین را به درستی اجرا کند.
مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


آمریکا و اروپا در برابر چین متحد شوند
دبیرکل ناتو طی اظهاراتی ضمن اشاره به ظهور چین به عنوان تهدید مشترک علیه آمریکا و اروپا، خواستار اتحاد اعضای ناتو در جهت مقابله با پکن شد.

ظریف: برجام قابل مذاکره مجدد نیست
وزیر امورخارجه ایران نوشت: بیایید رفتارهای نمایشی را که هر دو از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۲ انجام دادیم اما فایده ای نداشت، متوقف کنیم و به اجرای توافق هسته‌ای برجام که هر دوی ما آن را امضاء کردیم، بپردازیم.

دفاع کیسینجر از سیاست‌های ترامپ در خاورمیانه: فشار علیه ایران باید ادامه یابد
وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا سیاست‌های رئیس‌جمهور سابق این کشور در خاورمیانه را «درخشان» توصیف کرد و از رئیس‌جمهور کنونی کشورش خواست که این سیاست‌ها را ادامه داده و فشار علیه ایران را حفظ کند.

نسلی که فکر کند اگر ما بر سر کار بیاییم همه جا را گلستان می کنیم، درست نیست
یادگار امام (ره) گفت: اگر کسی فکر کند یک تنه می تواند همه مشکلات را حل کند و یا نسلی فکر کند اگر ما بر سر کار بیاییم همه جا را گلستان می کنیم، درست نیست.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید