اکونومی نیوز / راه و مسکن

مسافر پرواز قشم که حاضر نشد ماسک بزند، به اجبار پیاده شد

کد خبر 98168 1399-12-05 11:34
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مسافر پرواز قشم _ تهران به دليل برداشتن ماسک در پرواز از هواپيما پياده شد. یکی از دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد مرکزی مقابله با کرونا، استفاده مسافران از ماسک در تمام مدت پرواز است.
مسافر پرواز قشم که حاضر نشد ماسک بزند، به اجبار پیاده شد


محمد حسن ذیبخش با اشاره به الزام تمامی مسافران به رعایت شیوه نامه های بهداشتی در هواپیما گفت: عصر دیروز مهمانداران پرواز قشم _ تهران شرکت هواپیمایی معراج پس از حضور مسافران در هواپیما به علت برداشتن ماسک توسط یکی از مسافران تذکر داده اند، اما مسافر مذکور از استفاده ماسک خودداری کرد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی تصریح کرد: برهمین اساس خلبان با انصراف از تیک آف به محل پارک هواپیما بازگشته و پس از پیاده کردن مسافر جهت انجام پرواز اقدام کرده است.
ذیبخش افزود: یکی از دستورالعمل های ابلاغی ستاد مرکزی مقابله با کرونا، استفاده مسافران از ماسک در تمام مدت پرواز است.
بازنشر از خبرفـوری

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / راه و مسکن


بوئینگ ۷۳۷ ارمنستان در ایران ناپدید شده است؟
در پی بروز شایعاتی درباره ناپدید شدن هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ ارمنستان در ایران، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ضمن تکذیب آن اعلام کرد: هواپیمای مورد نظر در حال تعمیر و رفع نقص فنی در فرودگاه مهرآباد است.

خرید خانه در کشورهای اطراف چقدر برای ایرانی‌ها آب می‌خورد؟
ترکیه یکی از اولین مقاصد خرید ملک برای ایرانیان است به طوری که سهم ایرانیان از میان کل خریدهای خارجی مسکن در این کشور در ماه اول سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۱۸ درصد تخمین زده شده است و پس از آن ارمنستان، دبی، قبرس و گرجستان دیگر مقاصد ایرانیان برای خرید ملک هستند.

افزایش ۷ درصدی صادرات بنادر کشور
وزیر راه و شهرسازی گفت: افزایش ظرفیت زیرساختی بنادر استان بوشهر منجر به افزایش ۱۵ درصدی صادرات بنادر این استان در ۱۱ ماه ابتدای سال جاری شد.

تکذیب ناپدید شدن بوئینگ ۷۳۷ ارمنستانی در آسمان ایران
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ادعای ناپدید شدن بوئینگ ۷۳۷ ارمنستانی در آسمان ایران را تکذیب کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید