اکونومی نیوز / اجتماعی

تمدید مهلت دریافت معاینه فنی رایگان تاکسی های پایتخت تا پایان دهه فجر

کد خبر 87260 1399-11-05 18:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از تمدید مهلت دریافت معاینه فنی رایگان ویژه تاکسی های پایتخت تا پایان دهه مبارک فجر خبر داد.
تمدید مهلت دریافت معاینه فنی رایگان تاکسی های پایتخت تا پایان دهه فجر

به گزارش خبرگزاری مهر، سید مناف هاشمی با بیان اینکه پیش از این به مناسبت روز ملی هوای پاک و به مدت یک هفته معاینه فنی تاکسی های پایتخت رایگان اعلام شد از تمدید مهلت دریافت معاینه فنی رایگان (ویژه تاکسی های شهر) تا پایان دهه مبارک فجر خبر داد.
وی با بیان اینکه معاینه فنی تاکسی ها در ایام سال نیز با تخفیف ۵۰ درصدی انجام می شود گفت: بی‌شک حفظ و حراست از محیط زیست و کنترل آلودگی هوا وظیفه عمومی است به همین منظور و با توجه به اینکه ٨٠ هزار تاکسی شهر تهران روزانه بیش از سه میلیون سفر درون شهری را پوشش می دهند، نظارت و معاینه مداوم تاکسی ها ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
معاون شهردار تهران ترویج فرهنگ استفاده از خودروهای سالم با هدف کاهش انتشار آلاینده‌ها و آلودگی هوا، صیانت از محیط زیست، بهینه سازی انرژی و در نهایت حفظ سلامت شهروندان را مهمترین هدف این اقدام برشمرد.

کلمات کلیدی » تهران | خودرو | پایتخت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


چگونه از آسیب به شنوایی جلوگیری کنیم؟
کم شنوایی یا ناشنوایی علاوه بر تمام مشکلات ارتباطی که می‌تواند برای فردی که به آن دچار است ایجاد کند، هزینه‌های زیادی هم دارد اما خبر خوب این است که بیش از ۵۰ درصد موارد کم شنوایی و ناشنوایی قابل پیشگیری هستند،

دستفروشی در شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع ۱۹ تاکید وزارت بهداشت به دستفروشان
با توجه به نزدیکی عید نوروز و شیوع کرونا در کشور، وزارت بهداشت ضمن تاکید بر ممنوعیت فعالیت دستفروشان در شهرهای قرمز و نارنجی، شرایط فعالیت آنها در آستانه عید و در شرایط کرونا را اعلام کرد.

رحم اجاره ای؛ خوب یا بد؟ وقتی فرزندآوری حاشیه‌ساز می‌شود
رحم اجاره‌ای روشی است که در آن یک زن، فرزند زوجی را که به روش‌های معمول قادر به بچه‌دار شدن نیستند را در رحم خود حمل می‌کند.

برخورد با مفاسد اقتصادی نباید باعث بیکاری کارگران شود
دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: برخورد با مفاسد اقتصادی نباید منتهی به بیکار شدن حتی یک نفر از کارگران شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید