اکونومی نیوز / سیاسی

عنابستانی اظهارات رییس پلیس راهور ناجا را تکذیب کرد تا شب بیانیه می دهم!

کد خبر 87223 1399-11-05 17:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
علی اصغر عنابستانی، نماینده سبزوار در واکنش به ماجرای سیلی زدن به سرباز راهور ناجا گفته مشغول جمع و جور کردن کارها هستیم.
عنابستانی اظهارات رییس پلیس راهور ناجا را تکذیب کرد تا شب بیانیه می دهم!


صیح امروز سردار حمیدی رییس پلیس راهور ناجا گفته مدارک به اندازه کافی وجود دارد که نشان می دهد علی اصغر عنابستانی به صورت سرباز امیدی اکبری سیلی زده است.
سردار حمیدی با بیان اینکه «کار سرباز ما کاملا درست و برگرفته از قانون بود و سرباز نباید به خودرویی که بدون مجوز بود اجازه تردد در خط ویژه می داد» گفته مستنداتی مبنی بر برخورد فیزیکی نماینده با سرباز پلیس راهور داریم که کاملا کفایت می کند و باید ببینیم مرجع قضایی دراین باره چه تصمیمی خواهد گرفت.
برای پیگیری موضوع با علی اصغر عنابستانی نماینده اصولگرای سبزوار صحبت کردیم. او در واکنش به سخنان سردار حمیدی رییس پلیس راهور تهران می گوید: سخنان پلیس راهور ناجا را شدیدا تکذیب می کنم.
عنابستانی می گوید: تا شب مشغول جمع و جور کردن کارها هستیم و ناجا هم کارهایش را انجام می دهد ما هم تا شب بیانیه ای صادر می کنیم که کل ماجرا در آن توضیح داده شده است.
عنابستانی در پاسخ به اینکه منظورش از «جمع و جور کردن کارها» چیست، توضیحی نداد و تنها اعلام کرد که بیانیه مربوط به این ماجرا تا شب صادر خواهد شد.
اخیرا فیلمی از علی اصغر عنابستانی منتشر شده که در آن او قصد داشته از خط ویژه بگذرد، اما سرباز راهور ناجا جلوی او را گرفته است. شاهدان محلی گفته اند عنابستانی به صورت سرباز سیلی زده است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » تهران | خودرو | پلیس | نماینده |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید