اکونومی نیوز / تکنولوژی

آلمان اختلال در نمایشگر خودروهای تسلا را بررسی می کند

کد خبر 87160 1399-11-05 14:42
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
آلمان مشغول اجرای تحقیقی درباره اختلالی در نمایشگر لمسی ۲ مدل خودروی تسلا است و در همین راستا خواستار اطلاعاتی از این خودروساز شده است.
آلمان اختلال در نمایشگر خودروهای تسلا را بررسی می کند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، سازمان قانونگذار وسایل نقلیه موتوری آلمان (KBA) مشغول بررسی ریسک‌های مربوط به نمایشگر لمسی خودروهای تسلا است و در همین راستا از خودروساز آمریکایی خواسته اطلاعاتی را فراهم کند.
سازمان ترافیک بزرگراه‌ها و ایمنی آمریکا (NHTSA) روز چهارشنبه هفته گذشته از تسلا خواست به دلیل اختلال در واحد کنترل رسانه (MCU)، برای ۱۵۸ هزار خودروی مدل Sو X فراخوان صادر کند. اختلال مذکور ریسک به توقف عملکرد نمایشگر لمسی خودرو منجر می‌شود و ریسک‌ها ایمنی همراه دارد.
سخنگویKBA در مصاحبه با یک روزنامه آلمانی اعلام کرد مقامات با سازمان NHTSA آمریکا تماس گرفته اند و البته تحقیقاتی در آلمان نیز آغاز شده است.
به گفته این سخنگو هنوز نتایج بررسی مشخص نشده است.
این درحالی است که سازمان ایمنی خودروی آمریکا در یک درخواست غیر متعارف از تسلا خواست تا بررسی‌های ایمنی در ماه نوامبر را ارتقا دهد و اعلام کرد تحقیقاتش نشان داده خودروهای مدل Sتولید شده در ۲۰۱۸_۲۰۱۲ و مدل X تولید شده در ۲۰۱۸_۲۰۱۶ میلادی اختلالاتی دارند که به ایمنی موتور وسیله نقلیه مربوط است.

کلمات کلیدی » آمریکا | طلا | خودرو | ترافیک |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


مصوبه مجلس: وزارت ارتباطات مکلف به اجرای شبکه ملی اطلاعات تا پایان سال ۱۴۰۰ است
آذری جهرمی در کانال خود نوشت: وزارت ارتباطات مکلف است تا پایان سال ۱۴۰۰ شبکه ملی اطلاعات را «اجرا» کند. این خلاصه یک بند از مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ است.

تامین امنیت غذایی با «بیوتکنولوژی سبز» / رونق کشاورزی با بازگشت «گیاهان فراموش شده»
رئیس بخش تحقیقات فیزیولوژی مولکولی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی گفت: «بیوتکنولوژی سبز» می‌تواند با ارائه راهکارهای فناورانه به تأمین امنیت غذایی کشور کمک کند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید