اکونومی نیوز / سیاسی

فرانسه زیاده خواهی ها درباره برجام و ایران را تکرار کرد

کد خبر 84467 1399-10-28 02:19
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر امور خارجه فرانسه مدعی شد که احیای برجام کافی نیست و مذاکرات سختی درباره موشک های بالستیک و فعالیت های منطقه ای ایران وجود دارد.
فرانسه زیاده خواهی ها درباره برجام و ایران را تکرار کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، وزیر امور خارجه فرانسه بار دیگر زیاده خواهی ها در ارتباط با برجام، ایران و نحوه تعامل اروپا با تهران را تکرار کرد.
«ژان ایو لودریان» در گفتگو با یک روزنامه فرانسوی گفت: ایران در حال تقویت توانمندی های هسته ای خود است.
وی افزود: ضروری است که تدابیری برای بازگشت ایران و ایالات متحده به قرارداد هسته ای سال ۲۰۱۵ اتخاذ شود.
وزیر خارجه فرانسه مدعی شد: احیای برجام کافی نخواهد بود و مذاکرات سختی درباره موشک های بالستیک و فعالیت های منطقه ای ایران وجود دارد.
این اظهارات لودریان در حالی است که ایران صراحتاً اعلام کرده است هیچ گونه بازمذاکره ای در خصوص برجام و همچنین مذاکره ای در خصوص موشک های بالستیک و فعالیت های منطقه ای خود انجام نخواهد داد.
کلمات کلیدی » ایران | تهران | وزیر |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


صدور قطعنامه در شورای حکام علیه ایران را متوقف کردیم به برجام پایبندیم
سه کشور اروپایی عضو برجام (انگلیس، آلمان و فرانسه) با اشاره به تفاهم ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کردند که بر این اساس تصمیم گرفتند صدور قطعنامه علیه ایران را متوقف کنند.

برجام قابل مذاکره دوباره نیست/ از ژست‌گیری دست برداریم
وزیر امور خارجه با بیان اینکه برجام نمی‌تواند بار دیگر مورد مذاکره قرار گیرد، گفت: بیایید از ژست‌گیری دست برداریم و سراغ اجرای برجام برویم.

تحریم های یکجانبه آمریکا منجر به نقض شدید حقوق بشر است
کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل اعلام کردند، اعلامیه های اضطراری دولت ایالات متحده که مجوز تحریم های یک جانبه است منجر به نقض شدید حقوق بشر می شود و باید با میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی مطابقت داشته باشد.

آمریکا و اروپا در برابر چین متحد شوند
دبیرکل ناتو طی اظهاراتی ضمن اشاره به ظهور چین به عنوان تهدید مشترک علیه آمریکا و اروپا، خواستار اتحاد اعضای ناتو در جهت مقابله با پکن شد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید