اکونومی نیوز / سیاسی

راههای حمایت از تولید در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی برسی شد

کد خبر 82588 1399-10-22 17:48
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شورای عالی هماهنگی اقتصادی عصر دوشنبه با حضور سران سه قوه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، تشکیل جلسه داد.
راههای حمایت از تولید در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی برسی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای عالی هماهنگی اقتصادی عصر دوشنبه با حضور سران سه قوه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، تشکیل جلسه داد.
در آغاز این جلسه درباره برخی موضوعات و مباحث مرتبط با لایحه بودجه ۱۴۰۰، مقرر شد این موارد از طریق گفت و گو، تعامل و تشکیل جلسات مشترک دولت و مجلس بررسی و هماهنگی‌های لازم ایجاد شود.
در این جلسه همچنین راههای حمایت از تولید و بنگاه‌های اقتصادی مورد بحث قرار گرفت و در مورد مدت زمان اعتبار مصوبه جلسه ۴۴ شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در رابطه با صدور و استفاده از چک‌های تضمین شدن بانکی، از زمان ابلاغ به مدت ۶ ماه دیگر تمدید و تاکید شد که در صورت تصویب لایحه مربوط به این موضوع در مجلس شورای اسلامی، قانون جدید ملاک قرار خواهد گرفت.
در جلسه امروز شورایعالی هماهنگی اقتصادی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت کشور گزارش‌هایی از اجرای مصوبات قبلی شورای عالی و عملکرد ستاد ملی و کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید ارائه کردند.
شورا پس از بحث و بررسی، مهلت زمانی مشوق‌های مالیاتی و تعویق اجرائیه‌های دستگاه‌ها در مورد بنگاه‌های تولیدی که با مشکل مواجه شده اند را برای یک بار منوط به تشخیص ستاد ملی مورد تمدید قرار داد.


کلمات کلیدی » حسن روحانی | بانک | مجلس | وزارت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


راهبرد بایدن در قبال ایران: دیپلماسی را پیگیری خواهیم کرد تهران به دنبال فناوری هایی برای تغییر قواعد بازی است
جو بایدن رییس جمهوری ایالات متحده راهبرد دولت خود در برابر «تهدیدها» و چالش‌های امنیت ملی آمریکا را در قالب یک گزارش منتشر کرد.

سخنگوی کاخ سفید: اگر معلوم شود حمله به عین الاسد مورد حمایت ایران بوده، به آن پاسخ خواهیم داد
سخنگوی کاخ سفید در واکنش به حمله راکتی به پایگاه عین الاسد، گفت: اگر معلوم شود حمله به عین الاسد مورد حمایت ایران بوده است، به آن پاسخ خواهیم داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید