صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

امر به معروف و نهی از منکر به کشورداری کمک می‌کند

کد خبر 75474 1399-10-01 21:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
امام جمعه مشهد گفت: امر به معروف و نهی از منکر جریان موثری است که کمک بسیار به کشورداری می‌کند.
امر به معروف و نهی از منکر به کشورداری کمک می‌کند


آیت الله سید احمد علم الهدی در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی با تاکید بر نقش موثر این ستاد افزود: یکی از ارکان اسلام امر به معروف و نهی از منکر است که عظمت اسلام در اجرای این امر در نظام جمهوری اسلامی ایران است و باید مراقب این عظمت الهی باشیم.
وی ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر باید آموزش داده شود تا به طور صحیح در جامعه انجام شود. غیر از ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید آموزش عمومی در تمام ادارات و نهادها هم در این زمینه صورت بگیرد و باید نیروهایی را تربیت کنیم که در آموزش امر به معروف و نهی از منکر پیشرو باشند.
امام جمعه مشهد با بیان اینکه یکی از محل های آموزشی که می تواند برای عموم موثر باشد، فرهنگسراها هستند گفت: فرهنگسراها با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر می توانند آموزش عمومی را انجام دهند. 
وی با تاکید بر اجرای صحیح امر به معروف و نهی از منکر افزود: یکی از امور لازم برای آموزش، برنامه نویسی محتواهای امر به معروف و نهی از منکر است که باید توسط این ستاد صورت گیرد.
آیت الله علم الهدی ادامه داد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر جای اجرا نیست بلکه باید برنامه نویسی کرده و به نهادها و دستگاههای اجرایی ابلاغ کند. باید برای تهیه محتوای صحیح فرهنگی بودجه ای در نظر گرفته شود تا کار به روی زمین نماند و کار فرهنگی درست و موثر انجام شود.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید