صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

اعضای کمیسیون امنیت مجلس با خانواده شهید فخری زاده دیدار کردند

کد خبر 75472 1399-10-01 20:47
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با حضور در منزل دانشمند شهید فخری زاده بر ادامه راه و سیره این دانشمند برجسته و ممتاز کشور که همچون خاری در چشم دشمنان بود تاکید کردند.
اعضای کمیسیون امنیت مجلس با خانواده شهید فخری زاده دیدار کردند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع؛ عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در این دیدار از اراده و عزم مجلس شورای اسلامی بر پیگیری پرونده ترور دانشمند هسته‌ای و دفاعی محسن فخری زاده تاکید کرد و افزود: جایگاه و خدمات ارزنده و شایسته شهید فخری زاده در حوزه پدافند هسته‌ای و ارتقا قدرت دفاعی ایران اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست و بی تردید با نقش آفرینی مؤثر این شهید والامقام توانستیم به امنیت و اقتدار مثال زدنی در سطح منطقه و بین الملل دست یابیم.
وی خاطرنشان ساخت با جلسات و مذاکرات متعدد انجام شده با مسئولان و متولیان امنیتی، این پرونده ترور در مسیر بسیار خوبی، قرار کرفته است و در دست پیگیری می‌باشد و انشاالله ملت بزرگ ایران اسلامی تقاص خون این شهید عزیز را از دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران پس خواهد گرفت.
عمویی با تاکید بر تحقق فرمان مقام معظم رهبری در مجازات آمران و عاملان این جنایت غیرانسانی خاطرنشان کرد: فرزندان برومند ایران اسلامی با ادامه راه و سیره علمی این دانشمند دفاعی و هسته‌ای، کشور را به قله‌های پیشرفت و ترقی خواهند رساند.
در این دیدار خانم فلاحی رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی، زهره الهیان رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی و عزیزی رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و آقایان جلال زاده و عزیزی حضور داشتند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید