صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

جاعلان ۶۰۰ میلیاردی شهرک گلستان دستگیر شدند

کد خبر 75434 1399-10-01 17:53
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو تن از اعضای باند ۳ نفره کلاهبرداران خبر داد که با جعل سند، خانه‌ای ویلایی را در شهرک گلستان به ارزش ۶۰۰ میلیارد ریال فروخته بودند.
جاعلان ۶۰۰ میلیاردی شهرک گلستان دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای گفت: مأموران عملیات کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان با دریافت پرونده‌ای مبنی بر کلاهبرداری و جعل سند یک باب خانه ویلایی توسط ۲ خانم و یک آقا، بررسی موضوع و دستگیری متهمان پرونده را در دستور کار قرار دادند.
وی عنوان کرد: تحقیقات اولیه حاکی از آن بود، متهمان با سند سازی یک باب خانه ویلایی را در ابتدا تصرف و سپس با درج آگهی فروش، آن را به شاکی به ارزش ۶۰۰ میلیارد ریال فروخته اند و شاکی مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال به عنوان پرداخت اولیه به متهمان پرداخت کرده است.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینکه شاکی قبل از پرداخت قسط دوم متوجه جعلی بودن اسناد متهمان شده و با مراجعه به کلانتری خواستار دستگیری آنان شده است، گفت: با شناسایی مخفیگاه متهمان در غرب تهران با هماهنگی‌های قضائی، در یک عملیات پلیسی دو تن از متهمان در مخفیگاهشان دستگیر شده اند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: هر دو متهم در کلانتری به جرم ارتکابی اعتراف و با دستور قرار وثیقه مناسب روانه زندان شده اند.
سرهنگ موقوفه‌ای با اشاره به اینکه دستگیری متهم سوم پرونده و کشف سایر جرایم احتمالی در دستور کار قرار دارد، از شهروندان خواست هنگام معامله خانه و زمین تا از اصالت مدارک هویتی و مالکیت فروشنده مطمئن نشده اید، از تنظیم هرگونه قرارداد و پرداخت وجه خودداری کنید.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید