صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

استفاده از خدمات بانکی نیازمند فرهنگ سازی شود

کد خبر 75056 1399-09-30 18:38
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نماینده مجلس می گوید که ارائه خدمات الکترونیکی بانک صادرات توسط سامانه شمس باید اصلاع رسانی شود و سایر بانک ها نیز این روش برای کاهش تردد مردم در شهر استفاده کنند.
استفاده از خدمات بانکی نیازمند فرهنگ سازی شود


 
اصغر سلیمی با اشاره به افزایش 173 درصدی مراجعه کننده به خدمات الکترونیکی بانک صادرات گفت: به واسطه شیوع بیماری کرونا و محدودیت های تردد، شاهد استقبال مردم از ارائه خدمات الکترونیکی هستیم، در این بین ارائه خدمات بانکی در بستر اینترنت مورد اقبال کردم قرار گرفته است.
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی  تاکید کرد: دولت ها به دنبال توسیعه دولت الکترونیک بودند اما به نظر می رسد اجبار، ضرورت و محدودیت های امروز باعث شده است ادارات، بنگاه های اقتصادی و بانک ها به سمت توسعه خدمات الکترونیکی بروند.
این نماینده مجلس بیان کرد: بانک صادرات نیز باید به این امر توجه ویژه داشته باشد و با فرهنگسازی و اطلاع رسانی میزان مراجعات به سامانه های الکترونیکی خود را افزایش دهد.
سلیمی گفت: انتظار می رود رسانه ها با اطلاع رسانی در مسیر فرهنگسازی استفاده از خدمات الکترونیکی گام جدی بردارند و توصیه می شود بانک صادرات در فضای مجازی خدمات الکترونیکی خود را تبلیغ کند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه