صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

نقدعلی: چرا یک ردیف برای اجرای سند منحوس ۲۰۳۰ در قانون بودجه وجود دارد؟ قالیباف: اشکال شما وارد است

کد خبر 74913 1399-09-30 14:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان درخصوص علت تخصیص یک ردیف بودجه به سند ۲۰۳۰ از سوی دولت، گفت: در زمان بررسی جزئیات بودجه به آن رسیدگی خواهیم کرد.
نقدعلی: چرا یک ردیف برای اجرای سند منحوس ۲۰۳۰ در قانون بودجه وجود دارد؟  قالیباف: اشکال شما وارد است


 محمدتقی نقدعلی در نشست علنی امروز یکشنبه ۳۰ آذر ماه مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس جمهور گفت: در صفحه ۴۵۳ لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در بخش ارتقای کیفیت تعلیم و تربیت عنوانی آمده که آن عنوان مشارکت فعال در اجرای برنامه ها و تعهدات جهانی به ویژه اهداف توسعه پایدار و آموزش سند ۲۰۳۰ است. زمانی که آقای روحانی در رسانه ها اعلام کرد که اگر یک روز از دولت من باقی مانده باشد، از سند ۲۰۳۰ نخواهم گذشت، لذا به ملت ایران می گویم در حال حاضر آقای روحانی دست از سند ۲۰۳۰ برنداشته است.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چرا یک ردیف برای اجرای سند منحوس و پلید ۲۰۳۰ در قانون بودجه وجود دارد؟
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: زمانی که در صحن بحث بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ باشد، حتما به این موضوع می پردازیم. بحثی که شما مطرح کرده اید کاملا درست بوده و اشکال وارد است، لذا خواهشمندم که این موضوع در زمان بررسی جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ مورد توجه قرار گیرد. 
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید