صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

«روحانی» مدافع حقوق مردم و مصرف کنندگان نیست

کد خبر 74877 1399-09-30 12:52
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نماینده مردم سبزوار در مجلس شواری اسلامی گفت: رئیس جمهور ما مدافع حقوق مردم و مصرف کنندگان نیست که اگر این گونه بود قطعا وضع مردم بسیار بهتر بود.
«روحانی» مدافع حقوق مردم و مصرف کنندگان نیست

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر عنابستانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی با تأکید بر ضرورت تغییر وضعیت استخدامی پرستاران، گفت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هر چه سریعتر این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد و اگر نیاز به مجوز مجلس است این موضوع را به سرعت به مجلس ارائه کند تا وضعیت استخدامی پرستاران تعیین تکلیف شود.
وی متذکر شد: رئیس جمهور اخیرا گفته است که در کابینه وزیری نداریم که مدافع حقوق مردم و مصرف کنندگان باشد که بنده باید بگویم ما رئیس جمهوری که مدافع حقوق مردم و مصرف کنندگان باشد نداریم که اگر این گونه بود، قطعا وضع مردم بهتر از این بود و همه اعضای کابینه هم مدافع مردم می شدند.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی درباره مصوبه مجلس مبنی بر اعطای یارانه به مردم جهت تأمین کالاهای اساسی، گفت: آنچه در این زمینه دولت اجرا می کند، منطبق با مصوبه مجلس نیست، چرا که گروه هدف مصوبه مجلس و همچنین منابع مالی آن مشخص است.
عنابستانی تأکید کرد: نباید مصوبه مجلس به گونه دیگری اجرا شود و نمایندگان معتقدند که مصوبه مجلس درباره کمک معیشتی به مردم باید عینا عملیاتی شود.
وی خطاب به آذری جهرمی، گفت: شبکه تلفن همراه افتضاح است و شما باید بدانید که واگذاری آن به بخش خصوصی نافی وظایف شما نیست.


کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید