صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا: ترامپ خائن است

کد خبر 74876 1399-09-30 12:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا رئیس جمهور این کشور را در مورد کم اهمیت جلوه دادن حملات سایبری اخیر به این کشور، به خیانت متهم کرد.
رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا: ترامپ خائن است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یو اس ای تودی، «ادام شیف» رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به حملات سایبری صورت گرفته علیه این کشور، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور ایالات متحده را در مورد کم اهمیت جلوه دادن حملات سایبری اخیر به این کشور، به خیانت متهم کرد.
شیف در پیام توییتری نوشت: روزی دیگر، خیانت رسوایی دیگر به امنیت ملی ما توسط رییس جمهوری. توییت غیر صادقانه دیگری که به نظر می رسد در کرملین نوشته شده باشد. نمونه دیگری از رفتاری چاپلوسانه از پوتین. توییت ترامپ دلیل دیگری است بر آن‌که ترامپ به این زودی ها دفتر خود در کاخ سفید را ترک نخواهد کرد.
این در حالی است که ترامپ گزارش‌ها در خصوص حملات گسترده و جدی سایبری به نهادهای دولت ایالات متحده را کم اهمیت دانسته و تاکید کرده که همه چیز تحت کنترل است.
اما یک مقام دولتی آمریکا که خواسته نامش فاش نشود، گفته است: به نظر می‌رسد که این بدترین مورد هک در تاریخ آمریکا باشد. آنها وارد همه سیستم‌ها شده اند.
در جریان این حملات سایبری، وزارت خزانه‌داری و اداره ارتباطات و اطلاعات ملی وزارت بازرگانی آمریکا و وزارت امنیت داخلی ایالات متحده هدف قرار گرفته‌اند.
در همین حال نشریه آمریکایی پولیتیکو در گزارشی نوشت که مدارکی وجود دارد که نشان می‌دهد هکرها به شبکه وزارت انرژی و سازمان ملی امنیت هسته‌ای آمریکا که مدیریت ذخایر تسلیحات هسته ای ایالات متحده را به عهده دارد، دسترسی پیدا کرده‌اند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید