صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

مرحله چهارم عملیات «وعده صادق» در «بصره» آغاز شد

کد خبر 74839 1399-09-30 11:47
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نیروهای ارتش عراق امروز یکشنبه چهارمین مرحله از عملیات «وعده صادق» علیه بقایای عناصر تکفیری داعش در شهر «بصره» را کلید زدند.
مرحله چهارم عملیات «وعده صادق» در «بصره» آغاز شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بغداد الیوم، نیروهای ارتش عراق عملیات جدیدی را علیه بقایای عناصر تکفیری داعش در این کشور کلید زده‌اند. در همین راستا، ارتش عراق مرحله چهارم از عملیات «وعده صادق» را در شهر «بصره» آغاز کرده است.
بر اساس این گزارش، «اکرم صدام مدنف» فرمانده عملیات بصره در سخنانی ضمن تأیید خبر آغاز چهارمین مرحله از عملیات وعده صادق در این شهر، گفت: هدف اصلی و اساسی از این عملیات مقابله با بقایای عناصر داعش است.
فرمانده عملیات بصره در ادامه عنوان کرد: نیروهای عراقی در ساعات نخست آغاز چهارمین مرحله از عملیات وعده صادق توانستند تعدادی از عناصرِ تحت تعقیب را شناسایی و بازداشت کنند. اخبار این عملیات متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
پیشتر نیز فرمانده عملیات بصره از موفقیت آمیز بودن مرحله سوم عملیات وعده صادق در این شهر خبر داده بود. وی گفته بود: در جریان مرحله سوم عملیات وعده صادق شمار زیادی از تکفیریها بازداشت و مقادیر بسیاری از تسلیحات و تجهیزات نظامی آنها کشف و ضبط شد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید