صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

ترافیک عصرگاهی در شهرها دیروز از ساعت ۱۴ آغاز شد

کد خبر 74827 1399-09-30 11:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تغییری که روز گذشته در ترافیک شهرها داشتیم باعث شد بار ترافیکی عصرگاهی زودتر شروع شود و به جای شروع از ساعت ۱۶ به ساعت ۱۴ تغییر کند.
ترافیک عصرگاهی در شهرها دیروز از ساعت ۱۴ آغاز شد


سرهنگ احمد شیرانی اظهار کرد: وضعیت ترافیکی جاده های کشور عادی و بدون مشکل است اما همچنان ترافیک در ورودی شهر تهران نیمه سنگین است.
وی با اشاره به وضعیت جوی راه های کشور گفت: در برخی جاده های استان خراسان و کرمان بارش باران گزارش شده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد: دورهمی های شب یلدا بزرگترین تهدید برای افزایش مجدد شیوع بیماری محسوب می شود و باعث ادامه زنجیره سرایت و گسترش بیماری می گردد. مطابق مصوبه ستاد ملی مقابله با ، منع تردد از ساعت ۲۰ شب روزهای شنبه و یکشنبه با جدیت و حساسیت بیشتری نسب به روزهای قبل در دستور اقرار گرفته است.
سرهنگ شیرانی گفت: در این طرح مردم همچنان رکن اساسی این طرح مهم و پیشگیرانه هستند و موفقیت و ثمربخش بودن نتایج این طرح منوط به مشارکت و همراهی مردم است.
وی ادامه داد: در صورت تردد غیر مجاز خودروهای شخصی در معابر شهری در ساعات ممنوعیت تردد تخلف ها توسط دوربینهای ثبت تخلف، ثبت و جریمه صادر می شود.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: اجرای طرح محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی در راستای جلوگیری از شیوع ویروس در روز گذشته از ساعت ۲۰ با همکاری و همراهی مردم به خوبی اجرا شد و شهروندان در شهرها با برنامه ریزی سفرهای درون شهری خود به گونه ای عمل کردند که تا قبل از ساعت ۲۰ به منازل خود رسیده بودند.
سرهنگ شیرانی خاطرنشان کرد: تغییری که روز گذشته در ترافیک شهرها داشتیم باعث شد سفرهای برگشت و بار ترافیکی عصرگاهی زودتر شکل بگیرد و به جای شروع از حدود ساعت ۱۶ به ساعت ۱۴ تغییر کند. البته یادآور می شوم که امروز هم تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ شب الی ۴ بامداد ممنوع است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید