صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

گشتی در خانه تاریخی «توکلی» و «داروغه» مشهد

کد خبر 74811 1399-09-30 11:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
خانه تاریخی داروغه و خانه تاریخی توکلی مشهد، دو مقصد خانه گردی تاریخی در شهر پر توریست ایران است.
گشتی در خانه تاریخی «توکلی» و «داروغه» مشهد


اگر مسافر یزد، کاشان و اصفهان و تبریز بوده باشید، حتماً گذر شما به خانه های تاریخی با معماری دیدنی و کاشی کاری ها و مقرنس ها و منبت کاری های باشکوه این دیارها افتاده است.
خانه های تاریخی در نقاط مختلف کشور قرار دارد و آینه تمام نمای سبک زندگی و نوع نگرش و دیدگاه اقوام ایرانی در طول تاریخ بوده است. میراثی جاودان و ارزشمند برای ایرانیان و گردشگران داخلی و بین المللی تا با معماری و تاریخ و فرهنگ و رسوم اقوام ایرانی آشنا شوند.
خانه تاریخی طباطبایی ها در کاشان و خانه های تاریخی دیار اولین های ایران (تبریز)، بخشی از ظرفیت های گردشگری معاصر کشور است که نباید از دست داد.
اگر به دنبال لوکیشنی جذاب برای سلفی های پر لایک برای سفرهای دوران پسا کرونا هستید، خانه های تاریخی که روزگاری محفل برگزاری مهمانی و جشن ها و حتی کافه گردی شده بود را در نظر داشته باشید. خانه تاریخی داروغه و خانه تاریخی توکلی مشهد، دو مقصدخانه گردی است که در این گفتار معرفی می شود. اگر سابقه بازدید از این دو خانه زیبا را دارید، نظرات و دیدگاه های خود را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید. دکوراسیون ساده و زیبای خانه تاریخی داروغه مشهد
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید