اکونومی نیوز / تکنولوژی

امضا تفاهم‌نامه بین همراه اول و بانک کارآفرین در حوزه‌های فناورانه

کد خبر 73272 1399-09-25 18:14
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول: چشم‌انداز همراه اول، تبدیل شدن به یکی از رهبران بازار ICT منطقه با ارائه خدمات و راهکارهای هوشمند با هدف توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال است.
امضا تفاهم‌نامه بین همراه اول و بانک کارآفرین در حوزه‌های فناورانه


رویکرد این تفاهم نامه همکاری در حوزه های فناورانه و ارائه خدمات نرم افزاری، سخت افزاری، مشاوره ای و سرمایه گذاری مشترک از جمله مواردی نظیر «توسعه نئوبانک»، «مراودات API» ، «کیف پول»، «اعتبارسنجی مشتریان» و «میکرو فاینانس» عنوان شده است.
اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول: چشم انداز همراه اول، تبدیل شدن به یکی از رهبران بازار ICT منطقه با ارائه خدمات و راهکارهای هوشمند با هدف توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال است. در این راستا، همکاری ما با بانک کارآفرین قطعا می تواند خلأ و موانع پیش روی توسعه اکوسیستم فناورانه را رفع کند؛ ضمن اینکه فضای کاری بین اپراتورها و بانک ها نیز بهبود می یابد.
فرزین، مدیرعامل بانک کارآفرین: با توجه به اینکه اولویت اول ما همیشه همکاری با همراه اول بوده است، شروع این تفاهم نامه را با «کیف پول» پیش خواهیم برد. اهمیت همراه بودن همراه اول با ما، در این است که می توانیم کارهای مشترک دیگری مانند «نئوبانک» را هم انجام دهیم؛ تلاش مان این است که تا سال آینده از سایر بانک ها در این حوزه پیشروتر باشیم.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » بازار |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


سه دلیل برای استفاده از ساعت‌های هوشمند هوآوی
سخت‌افزاربا رشد تکنولوژی در زمینه تولید محصولات دیجیتال، با گذشت زمان و با سرعت بسیار زیادی، محصولات هوشمند دیجیتال راه خود را به زندگی ما باز می‌کنند. کنار رشد خارق‌العاده گوشی‌های هوشمند در سال‌های اخیر، ساعت‌های هوشمند نیز معرفی شدند که به نحوی مکمل عملکرد گوشی هوشمند بوده یا با ارائه کارایی‌هایی خاص توجه کاربران را جلب کردند.  

توانمندی‌های صنعتی به چرخه تولید می‌رسد
ستاد توسعه فناوری نانو چالشی را برگزار می کند که در راستای تبدیل ستاپهای آزمایشگاهی از دل تحقیقات پژوهشی است.

نقشه برداری از کف اقیانوس‌ها با قایق‌های خودران
یک شرکت سازنده پهپاد در سان فرانسیسکو از تولید قایق‌های خودران ۲۲ متری برای نقشه برداری از کف دریاها و اقیانوس‌ها خبر داده است.

وزیر ارتباطات بازجویی شد/ دستور آزادی با قرار التزام
مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات از بازجویی آذری جهرمی در دادسرای فرهنگ و رسانه و صدور دستور آزادی وی با قرار التزام خبر داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید