صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

کرملین: پوتین در مخفیگاه نیست

کد خبر 72460 1399-09-23 21:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی کرملین امروز، یکشنبه شایعات درباره اقامت رئیس‌جمهوری این کشور در مخفیگاه را رد و تاکید کرد، پوتین به حدی که برای سلامتی‌اش ضروری باشد، تحت تست‌های کرونا قرار می‌گیرد.
کرملین: پوتین در مخفیگاه نیست


 در فیلم مستند "ویروس خطرناک... سال نخست" به کارگردانی خبرنگار روس نائله عسکرزاده، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین درباره این که آیا ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه از ترس ابتلا به کرونا در یک مخفیگاه به سر می برد و از آنجا دستوراتش را می دهد، گفت، هرگز. پوتین در مقر اقامت خود در حومه مسکو اقامت دارد و در آنجا زندگی می کند و از همان جا بسیار کار انجام می دهد و از آنجا به کرملین می رود و از آنجا نیز پروازهای هوایی اش را انجام می دهد.
پسکوف درباره این که آیا پوتین تحت تست های روزانه کرونا قرار می گیرد یا نه تاکید کرد: آزمایش ها به اندازه ای که سلامت او ایجاب کند، انجام می شوند، نه کمتر نه بیشتر.
سخنگوی کرملین تصریح کرد، پوتین پزشکان و متخصصانی در زمینه پاندمی و کارشناسانی دارد که برنامه فعالیت های رئیس جمهوری را از لحاظ پزشکی تنظیم می کنند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » کرونا | ولادیمیر | روسیه | ویروس | کارگر |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


مجاری فساد باید خشکانده شوند/ مدیران انقلابی مشکلات را حل می‌کنند
نایب رئیس اسبق شورای شهر تهران با بیان اینکه باید عزم جدی برای مبارزه فساد در بین مسؤلان وجود داشته باشد، گفت: باید مسؤلان واقعاً با یک اراده جدی مجاری فساد را ببندند.

کُندی‌های آغاز رای‌گیری برطرف شده است
دادستان تهران گفت: هنگام آغاز رأی گیری یک مقدار کُندی سیستم‌ها گزارش شده بود که آن نیز برطرف شده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید