صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

قانون لغو تحریم‌ها مُهر باطلی بر تعهدات یکسویه است

کد خبر 72441 1399-09-23 20:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت:قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، مُهر باطلی بر اندیشه مذاکرات بی‌فایده و تعهدات یکسویه است.
قانون لغو تحریم‌ها مُهر باطلی بر تعهدات یکسویه است

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز محبی نجم‌آبادی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور ترکیه، گفت: ایران و ترکیه، دوست و برادر هم و در غم و شادی در کنار یکدیگر هستند و مخدوش کردن روابط حسنه، تاریخی و راهبردی دو کشور و تلاش برای رقابت‌های مخرب، مطلوب ملت‌های ایران و ترکیه نیست.
وی تأکید کرد: رئیس‌جمهور ترکیه باید بداند که اتحاد و حذف تعصبات قومی، محصول بعثت پیامبر بزرگ اسلام است و نباید کسی برخلاف این مسئله عمل کند.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی درباره طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها که اخیراً در مجلس به تصویب رسیده است، گفت: این طرح باعث می‌شود که دستان خالی دولت در مقابل طرف مقابل پر باشد و از سوی دیگر، این طرح مُهر باطلی بر اندیشه مذاکرات بی‌فایده، تعهدات یکسویه خسارت‌بار و اعتمادهای بی‌سرانجام است.
محبی نجم‌آبادی تأکید کرد: امیدواریم که دولت قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و همچنین طرح اعطای یارانه به مردم برای تأمین کالاهای اساسی را اجرایی کند و به وظایف قانونی خود عمل کند.

کلمات کلیدی » ایران | مجلس | مردم | نماینده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


حمله ارتش ترکیه به «تل رفعت» در شمال سوریه
ارتش ترکیه از حمله به اهدافی در منطقه تل رفعت در شمال سوریه در واکنش به حملات توپخانه ای یگان های «مدافع خلق» وابسته به کردها خبر داد.

بلینکن: بازگرداندن محدودیت های هسته ایران فوریت دارد
وزیر امور خارجه آمریکا در اظهاراتی بازگرداندن محدودیت های هسته ای ایران را دارای «فوریت» دانست.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید