صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

آمادگی سازمان سیاحتی کوثر برای ارائه خدمات به مدافعان سلامت

کد خبر 72418 1399-09-23 20:29
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر وابسته به بنیاد شهید، از آمادگی گروه هتل های زیر مجموعه این سازمان به منظور ارائه خدمت به مدافعان سلامت در سراسر کشور خبر داد.
آمادگی سازمان سیاحتی کوثر برای ارائه خدمات به مدافعان سلامت

به گزارش خبرگزاری مهر، علی دستجردی با اشاره به شرایط سخت کاری و طاقت‌فرسای مدافعان حریم سلامت مردم در بیمارستان‌های کشور گفت: سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر این آمادگی را دارد تا در تمام واحدهای اقامتی خود در شهرهای مختلف و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی و پروتکل‌های ابلاغی پذیرای این عزیزان باشد.
وی افزود: این سازمان با کمال افتخار آمادگی دارد تا به منظور صیانت از ارزش‌های ایثارگونه و ارزشمند پزشکان، پرستاران و کارمندان بیمارستانی در شهرها و استان‌هایی که دارای واحدهای اقامتی است پذیرای این عزیزان باشد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر با اشاره به ابلاغ این موارد به مدیران گروه هتل‌های کوثر گفت: بر این اساس به مدیران گروه هتل‌های کوثر به ویژه در شهرهای مقدس مشهد و قم که از ظرفیت‌های مناسب اقامتی برخوردار هستند تأکید شده است تا در راستای ایفای رسالت اجتماعی و متناسب با خط مشی تعیین شده در اسناد بالادستی سازمان علاوه بر ارائه خدمت به مدافعان سلامت، همکاری نزدیکی را با ستاد مقابله با شیوع بیماری کوید ۱۹ در استان محل خدمت خود داشته باشند.
دستجردی تصریح کرد: به منظور تعامل در زمان وقوع بحران تفاهم‌نامه همکاری با بیمارستان ساسان منعقد شده که شامل مواردی چون کمک به اسکان بیماران و پرسنل در شرایط بحران و استفاده از فضاها و امکانات مراکز است.

کلمات کلیدی » قم | مردم | بهداشت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تعریق های شبانه می تواند نشانه اولیه سرطان کلیه باشد
افزایش سن، چاقی، سیگار کشیدن و فشار خون بالا خطر ابتلا به سرطان کلیه را افزایش می دهد. رنج ناشی از تعریق شبانه می تواند نشانه ای از خطر ابتلا به این بیماری مهلک باشد.

در مقابل پرخاشگری نوجوانان سکوت کنید رابطه صمیمانه به معنای درد دل کردن با نوجوان نیست
یک روانشناس گفت:در لحظه عصبانیت نوجوان به دلیل اینکه غیر قابل کنترل و ممکن است حرفی بزند یا رفتاری داشته باشد که حرمت میان او و والدین شکسته شود؛ بهتر است والدین موقعیت را ترک کرده، سکوت کنند و به هیچ عنوان عصبانی نشوند.

آخرین اخبار از ثبت جهانی بازار اراک پل خیبر همچنان بلاتکلیف
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی از تشکیل پرونده ثبت جهان ی مجموعه بازار تاریخی اراک خبر داد.

علت ضعف بیشتر مردان در برابر کرونا در مقایسه با زنان
یک متخصص بیماریهای عفونی با اشاره به موارد ابتلا و مرگ و میر بالای مردان بر اثر کرونا، عوامل مختلفی را در این امر دخیل دانست.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید