صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

مردم آذربایجان در مقابل هر نوع هجمه‌ای ایستادگی می‌کنند

کد خبر 72399 1399-09-23 20:10
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم آذربایجان در طول تاریخ همواره در مقابل هر نوع هجمه‌ای ایستادگی و کشور را حفظ کرده‌اند.
مردم آذربایجان در مقابل هر نوع هجمه‌ای ایستادگی می‌کنند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: امروز اجماع خوبی در مجلس و کل کشور در پی ادبیات تفرقه‌افکنانه رئیس‌جمهور ترکیه به وجود آمده است.
وی بیان کرد: همه ملت ما در جهت حفظ مصالح و منافع ملی و همچنین دفاع از تمامیت ارضی کشور ایستاده‌اند و در این مسئله هیچ اختلاف‌نظری وجود ندارد.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: گویا رئیس‌جمهور ترکیه از صحبت‌های خود عذرخواهی کرده و گفته که منظور وی ایران نبوده اما در هر صورت مسئله تمامیت ارضی ایران و آذربایجان، اهمیت زیادی برای ما دارد و حتی نمی‌توانیم شائبه آن را هم بپذیریم.
میرتاج‌الدینی در واکنش به نطق احمدی بیغش مبنی بر اینکه غیرت نمایندگان آذری کجاست؟، گفت: صحبت‌های این نماینده وحدت را بر هم زد و تأکید می‌کنم که باید وحدت و همدلی حفظ شود و باید بدانیم که حمله به یکدیگر در مجلس به نفع مردم و کشور نیست.
وی تأکید کرد: هیچ‌گاه تندی جواب نداده است و نباید کسی بدون توجه به مصالح و منافع کشور، مطالبی را مطرح کند و به هیچ وجه این اظهارات قابل قبول نیست.
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: همه نمایندگان غیور و شجاع آذربایجان همیشه در خط مقدم دفاع از تمامیت کشور و خاک پاک ایران حضور داشته‌ و مردم آذربایجان همواره در مقابل هر نوع هجمه ایستاده و کشور را حفظ کرده‌اند.

کلمات کلیدی » ایران | مجلس | مردم | نماینده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


حمله ارتش ترکیه به «تل رفعت» در شمال سوریه
ارتش ترکیه از حمله به اهدافی در منطقه تل رفعت در شمال سوریه در واکنش به حملات توپخانه ای یگان های «مدافع خلق» وابسته به کردها خبر داد.

بلینکن: بازگرداندن محدودیت های هسته ایران فوریت دارد
وزیر امور خارجه آمریکا در اظهاراتی بازگرداندن محدودیت های هسته ای ایران را دارای «فوریت» دانست.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید