صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

برگزاری همایش بزرگ تجاری ایران و اروپا

کد خبر 72398 1399-09-23 20:09
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
همایش بزرگ تجاری ایران و اروپا به صورت وبینار و با برگزاری نشست های تجاری بین شرکت های دو طرف در طول ۲۰ روز برگزار می شود.
برگزاری همایش بزرگ تجاری ایران و اروپا

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، سیدی مشاور اموربین الملل و توافقنامه های تجاری این سازمان اظهار داشت: همایش بزرگ تجاری ایران و اروپا به صورت وبینار و با برگزاری نشست های تجاری بین شرکت های دو طرف در طول ۲۰ روز برگزار می شود. در این رویداد، در طول ۲۰ روز، نشست های تجاری بین شرکت های دو طرف برگزاری می شود و در سه روز همایش یعنی روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ آذرماه بیش از ۶۰ نفر از ایران واروپا سخنرانی خواهند کرد.
وی در خصوص هدف از برگزاری این رویداد گفت: هدف اصلی، ایجاد زمینه برای شرکت های دو طرف جهت ورود به تعامل تجاری_ اقتصادی است. ایجاد زمینه برای تحولات جدید در این حوزه می تواند منتهی به بازیابی روابط تجاری شده و فرصتهای زیادی را برای توسعه صادرات غیر نفتی کشورمان به همراه تامین واردات کالاهای سرمایه ای و واسطه ای از اروپا و زمینه سازی برای جذب سرمایه گذاری خارجی، افزایش صادرات و متنوع سازی بازارهای صادراتی و نیز همکاری های مشترک فراهم کند.
گفتنی است، برگزاری این رویداد تجاری به صورت وبیناری و در وبسایت اختصاصی این رویداد به آدرس: https://www.europeiranbusinessforum.com صورت می گیرد.
علاوه بر همایش سه روزه، ۱۲ مبحث آموزشی مرتبط با تجارت بین الملل ونفوذ در بازارهای جهانی با کمک مدرسینی از ایران واروپا ارایه می شود که می تواند به ارتقای توان تخصصی شرکت های ایرانی برای ورود به بازارهای جهانی کمک نماید.

کلمات کلیدی » ایران | نفت | بازار | واردات |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


قیمت گذاری دستوری لغو شود فضای کسب و کار باید بهبود پیدا کند
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران لغو قیمت گذاری دستوری، برقراری امنیت سرمایه گذاری، اخذ مالیات از بخش خاکستری و لغو تحریم ها را از جمله مطالبات مهم فعالان اقتصاد ی از دولت سیزدهم عنوان کرد.

بورس ۶۷۰۰ واحد رشد کرد/ شاخص به یک میلیون و ١۶٨ هزار تن رسید
شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات امروز یکشنبه ٣٠ خرداد ١۴٠٠ با رشد ۶۷۰۰ واحدی به یک میلیون و ١۶٨ هزار و ۷۰۰ واحد رسید.

بخشی از تحریم‌های ایران توسط آمریکا تعلیق شد
وزارت خزانه‌داری آمریکا با صدور دستورالعملی جدید اعلام کرد مبادلاتی که برای مقابله ایران، سوریه و ونزوئلا با ویروس کرونا ضروری هستند را از قوانین تحریم‌ها به مدت یک سال معاف کرده است. 

افزایش اکتشافات و شناسنامه‌دار شدن فعالیت در زمینه گوهرسنگ‌ها
وزیر صنعت، معدن و تجارت از افزایش اکتشافات در زمینه گوهرسنگ ها و شناسنامه دار شدن فعالیت در این حوزه خبر داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید