صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

اصلاح‌طلبان نامزد کاملا اصلاح‌طلب برای ۱۴۰۰ معرفی می‌کنند پایداری‌ها با وزیر احمدی‌نژاد به میدان می‌آیند محسن رضایی بار دیگر کاندیدا خواهد شد؟

کد خبر 72154 1399-09-22 20:02
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
با توجه به پایان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و مشخص شدن پیروز انتخابات تب انتخابات ۱۴۰۰ در ایران چند روزی است که داغ شده و رسانه‌های مختلف از جمله روزنامه‌ها این روزها در حال توصیف فضای انتخابات هستند.
اصلاح‌طلبان نامزد کاملا اصلاح‌طلب برای ۱۴۰۰ معرفی می‌کنند  پایداری‌ها با وزیر احمدی‌نژاد به میدان می‌آیند  محسن رضایی بار دیگر کاندیدا خواهد شد؟

مروری داشته بر مهمترین عناوین خبرهای انتخاباتی امروز که می خوانیم: سید مصطفی هاشمی طبا در گفتگو با روزنامه آرمان ملی گفته است برخی افراد که نامشان برای حضور در انتخابات مطرح می شود تاکنون یک مدرسه را نیز اداره نکرده اند. وی در ادامه گفته، اگر مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری مانند انتخابات مجلس گذشته باشد شرایط به سمتی خواهد رفت که یک چهره اصولگرا به ریاست جمهوری برسد. روزنامه اعتماد هم در گزارشی در صفحه اول خود از زنگنه به عنوان شيخ الوزرا یاد کرد و از وی به عنوان یکی از گزینه های احتمالی ریاست جمهوری نام برد. این درحالیست که سن و سال بالای زنگنه بعید است به او امکان شرکت در انتخابات بدهد. روزنامه شرق هم از ورود رسمی کارگزاران به انتخابات خبر داده و عنوان کرده است که جلسات کمیته سیاسی این حزب درباره انتخابات ۱۴۰۰ به طور مستمر در حال برگزاری است. در مقاله دیگر روزنامه شرق به گزینه های جبهه پایداری در انتخابات پرداخته و نوشته است که در جبهه پایداری بر سر جلیلی به توافق نرسیده اند و ممکن است با علی نیکزاد وارد رقابت های انتخابات ریاست جمهوری شود. از سمت دیگر کواکبیان با روزنامه مردم سالاری مصاحبه ای تفشیلی انجام داده و بیان کرده، اصلاح طلبان با نامزد کاملا اصلاح طلب شرکت می کنند و دیگر از نامزدهای احزاب دیگر حمایت نمی کنند. وی همینطور گفته است که اصولگرایان به دنبال مشارکت پایین در انتخابات هستند و به کنایه گفته، آنها حاضرند به خاطر یک دستمال قیصریه را آتش بزنند. روزنامه ابتکار نیز در گزارشی به تعداد بالای اسم های انتخاباتی کنایه زده و عنوان کرده که مینی بوسی از کاندیداها می خواهند برای تکیه زدن بر کرسی ریاست پاستور باهم به رقابت برخیزند. این روزنامه بیان کرده که ضرغامی و قالیباف و محسن رضایی در حال آماده کردن خود برای رقابت های ریاست جمهوری هستند و نوبخت و رئیسی هم قصد شرکت در انتخابات را ندارند. و در نهایت، روزنامه جمهوری اسلامی در واکنش به احتمال کاندیداتوری محسن رضایی نوشته است که این سردار، تاکنون بارها کاندیدای ریاست جمهوری شده ولی نتوانسته رأی مردم را کسب کند، یعنی مردم به او گفتند به شما نیاز نداریم!
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید