صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

توئیت خطرناک ترامپ: تازه جنگ را شروع کردیم

کد خبر 72147 1399-09-22 19:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس جمهوری آمریکا در ادامه اعتراضات به نتایج انتخابات ریاست جمهوری با ننگین خواندن رای دیوان عالی در توئیتی نوشت: تازه جنگ را شروع کردیم.
توئیت خطرناک ترامپ: تازه جنگ را شروع کردیم


ترامپ که دیشب به دلیل خنجری که از پشت از  3 قاضی منصوب خود در دیوان عالی خورده، خوابش نبرده؛ در توئیت های جدید ضمن تشکر از دو قاضی نوشت رای صادره ننگین بوده است ومردم ایالات متحده فریب خورده بودند چراکه حتی اجازه برگزاری دادگاه را هم ندادند.
اشاره ترامپ به این نکته قانونی است که معمولا دیوان عالی قبل از رسیدگی به پرونده، اجازه بررسی پرونده در دیوان را نیز به رای گذاشته و بعد وارد مراحل قانونی می شود. اما دیشب 7 بر 2 قضات اساس شکایت را زیر سوال بردند و اعلام کردند طبق قانون اساسی یک ایالت حق شکایت از ایالت دیگر را ندارد.
ترامپ نوشت من انتخابات را بردم به یاد داشته باشید من فقط به آرای قانونی فکر می کنم نه به رای دهندگان جعلی و تقلبی و کلاهبرداری هایی که در همه جا در جریان بود. چه ننگین!
او فرماندار جمهوری خواه آریزونا و جورجیا، داگ دوسی و برایان کمپ را عناصر جمهوری خواهی خواند که بیشتر از هر دموکراتی به طرف مقابل خدمت کردند و علیه ترامپ جنگیدند.ترامپ نوشت: آنها اجازه دادند آرای من در ایالتهایشان دزدیده شود.
ترامپ همچنین در توئیتی نوشت: ما تازه جنگ را شروع کرده ایم!
 
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید