صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

نتیجه یک نظرسنجی جهانی؛ مگان مارکل محبوب‌ترین عضو خاندان سلطنتی بریتانیا

کد خبر 72118 1399-09-22 16:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مگان مارکل، عروس خاندان سلطنتی در نظرسنجی ای جهان ی به عنوان محبوب‌ترین عضو خاندان سلطنتی بریتانیا شناخته شده است، البته با اختلافی بسیار اندک.
نتیجه یک نظرسنجی جهانی؛ مگان مارکل محبوب‌ترین عضو خاندان سلطنتی بریتانیا


در این نظرسنجی میزان محبوبیت دوشس ساسکس ۱۴/۵ درصد است و او با اختلافی جزئی توانسته از کیت میدلتون، دیگر عروس خاندان سلطنتی پیشی بگیرد. امتیاز میدلتون ۱۴/۴ درصد است.
و برای آنکه روشن شود اختلاف امتیاز سه نفر برتر نظرسنجی تا چه حد جزئی است، باید بدانید که ملکه با امتیاز ۱۴/۳ درصد در رده سوم قرار گرفته است.

این نظرسنجی توسط یک فروشگاه اینترنتی به نام OnBuy انجام شده است.
مارکل با اعلام تصمیمش برای کناره گیری از خاندان سلطنتی در ابتدای ۲۰۲۰ سال پرماجرایی را پشت سر گذاشت.
گرچه او از آن زمان دیگر در هیچ مراسم سلطنتی ای شرکت نکرده اما در مدت همه گیری کرونا حضور پررنگی در گفتگوهای تصویری داشته است.
برعکس، محبوبیت هری، همسر مارکل، پس از اعلام تصمیمش برای ترک خاندان سلطنتی با افت رو به رو بوده است.
با این حال، او هنوز از محبوبیت بیشتری در مقایسه با برادرش، پرنس ویلیام برخوردار است و در نظرسنجی مذکور موفق شده رتبه ی چهارم را به خود اختصاص دهد.
دوک ساسکس در این نظرسنجی امتیازی ۱۴/۲ درصدی دریافت کرده و مانند نفرات بالاتر فهرست، با اختلافی بسیار اندک در این جایگاه قرار گرفته است.

همه این ها در حالی است که ملکه به تازگی آرایش جدید جمع اصلی خاندان سلطنتی متشکل از ۸ عضو ارشد خاندان را معرفی کرده است که از سال آینده ی میلادی به همراه یکدیگر در مراسم های رسمی حضور پیدا خواهند کرد.
این آرایش جدید این هفته برای اولین بار در تصویری با حضور این جمع به نمایش درآمد که برای ادای احترام به قهرمانان ملی دوران همه گیری کرونا به دور یکدیگر جمع شده بودند.

این جمع که عدم حضور هری و همسرش، مگان مارکل، در آن بسیار برجسته بود، با یکدیگر همکاری خواهند داشت و در جهت اهداف یکدیگر قدم برخواهند داشت.
ملکه برای معرفی این آرایش جدید پلکان قلعه ویندزور ا انتخاب کرده بود که نزدیک به ۹ ماه خود را در آن قرنطینه کرده است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید