صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

ترامپ فرماندار جمهوری‌خواه جورجیا را مورد انتقاد قرار دارد

کد خبر 70650 1399-09-17 21:05
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
ترامپ فرماندار هم‌حزبی خود در ایالت جورجیا را به دلیل رد درخواستِ ابطال نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ مورد انتقاد قرار دارد.
ترامپ فرماندار جمهوری‌خواه جورجیا را مورد انتقاد قرار دارد

به گزارش خبرگزاری مهر، «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ امروز دوشنبه در پیامی که در حساب کاربری خود در توئیتر منتشر کرد، فرماندار جمهوری‌خواه ایالت جورجیا را آماج انتقاد خود قرار داد.
در پیام توئیتری ترامپ در این خصوص آمده است: فرماندار جمهوری‌خواه جورجیا از راستی آزمایی امضاها که به ما یک پیروزی آسان می‌دهد خودداری می‌کند. این آدم چه مشکلی دارد؟ او چه چیزی را پنهان می‌کند؟
این در حالیست که فرماندار ایالت جورجیا در آمریکا پیشتر درخواست رئیس جمهور این کشور برای برگزاری یک نشست ویژه با حضور قانونگذاران ایالتی جهت ابطالِ پیروزی «جو بایدن» در این ایالت را رد کرد.

گفتنی است، روزنامه واشنگتن پُست به نقل از منابع آگاه پیشتر گزارش داه بود که «برایان کِمپ» فرماندار ایالت جورجیا درخواست «دونالد ترامپ» برای برگزاری یک نشست ویژه با حضور قانونگذاران ایالتی با هدفِ ابطال پیروزی «جو بایدن» رقیب دموکرات خود در این ایالت و «انتصاب برگزینندگانی که از او حمایت کنند» را رد کرد.
طبق این گزارش، ترامپ از فرماندار جورجیا خواست تا تقاضای بازرسی از امضاهای ثبت شده بر آرای پستی را ارائه کند؛ تقاضایی که به گفته برایان کمپ، در حوزه اختیارات او نیست.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید