صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

بایدن وزیر بهداشت خود را معرفی کرد

کد خبر 70631 1399-09-17 19:13
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نامزد دموکرات مدعیِ پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰، «خاویر بسرا» دادستان کل کالیفرنیا را به عنوان وزیر بهداشت خود معرفی کرد.
بایدن وزیر بهداشت خود را معرفی کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه تلویزیونی اِن‌بی‌سی، جو بایدن نامزد دموکرات مدعیِ پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ امروز دوشنبه «خاویر بسرا» را به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی مورد نظر خود معرفی کرد.
بر اساس اعلام این شبکه تلویزیونی، «خاویر بسرا» دادستان کل کالیفرنیا ۶۲ سال داشته و تا کنون ۱۲ دوره قانون‌گذار مجلس نمایندگان آمریکا بوده است.
به گزارش اِن‌بی‌سی، اگر وی برای این سِمت مورد تأئید قرار گیرد، اولین لاتینی‌تبار خواهد بود که مسئولیت وزارت بهداشت در آمریکا را بر عهده خواهد گرفت.
اگرچه بایدن خود را پیروز انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر معرفی کرده است؛ این امر تا کنون از سوی هیچ مرجع رسمی در امریکا مورد تأئید قرار نگرفته است.
گفتنی است، هر دو نامزد اصلی در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ (ترامپ و بایدن) پیش از برگزاری و نیز پس از اتمام آن، یکدیگر را به دست داشتن در توطئه‌چینی علیه هم متهم کرده اند؛ واقعیتی که نقصان بزرگ در کشور مدعی لیبرال دموکراسی را به وضوح نشان می دهد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید