صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

تکذیب ادعای شهادت فرمانده ایرانی در سوریه

کد خبر 69360 1399-09-14 15:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک منبع آگاه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: ادعای حمله هوایی به خودروی حمل تجهیزات نظامی در مرز عراق و سوریه و شهادت فرمانده نظامی ایران از اساس صحت ندارد و قویا تکذیب می‌شود.
تکذیب ادعای شهادت فرمانده ایرانی در سوریه


یک منبع آگاه در نیروی قدس در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر حمله هوایی به یکی از فرماندهان سپاه قدس در مرز سوریه و عراق، گفت: پس از ترور دانشمند هسته ای کشورمان شهید محسن فخری زاده، رسانه های وابسته به رژیم صهیونیستی تلاش کردند تا برای تحت الشعاع قرار دادن اقدام تروریستی موساد یک خبر جعلی را بر خروجی رسانه های خود قرار دهند.
وی ادامه داد: ادعای حمله هوایی به خودروی حمل تجهیزات نظامی در مرز عراق و سوریه و شهادت فرمانده نظامی ایران از اساس صحت ندارد و قویا تکذیب می شود.
این منبع آگاه در پایان اظهارات خود تأکید کرد: دشمن برای فرار از انتقام قطعی ایران، دست به سناریو سازی های متعددی می زند که خبر منتشر شده اخیر نیز در همین پازل تعریف می شود. شاید لازم باشد بار دیگر یادآوری کنیم که خود را برای انتقام قطعی شهید حاج قاسم سلیمانی آماده کرده ایم و این سناریو سازی ها در انگیزه و رفتار جمهوری اسلامی هیچ تاثیری نخواهد گذاشت.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید