صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

دستگاه دیپلماسی ابعاد حقوقی ترور«فخری‌زاده» را پیگیری کند/ پاسخ قاطع به دشمن می‌دهیم

کد خبر 69301 1399-09-14 12:41
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه دیپلماسی کشور، ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان را از لحاظ حقوقی و همچنین در عرصه بین‌المللی پیگیری کند.
دستگاه دیپلماسی ابعاد حقوقی ترور«فخری‌زاده» را پیگیری کند/ پاسخ قاطع به دشمن می‌دهیم

محمد حسن آصفری در گفتگو با خبرنگار مهر، با تأکید بر ضرورت پیگیری حقوقی ترور شهید محسن فخری زاده،گفت: فارغ از اینکه جمهوری اسلامی ایران حتماً پاسخ این اقدام تروریستی را خواهد داد، اما باید از طریق حقوقی و قانونی هم این موضوع را به صورت جدی دنبال کنیم.
وی بیان کرد: برای پیگیری ترور شهید فخری زاده باید پرونده حقوقی تشکیل شود و مسئولان مرتبط باید این پرونده را به طور جدی پیگیری کنند.
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مطمئنا باید قوه قضاییه، امور بین الملل قوه قضاییه و همچنین دستگاه دیپلماسی کشور، ترور دانشمند هسته ای کشورمان را از لحاظ حقوقی و همچنین در عرصه بین‌المللی پیگیری کنند.
آصفری تاکید کرد: البته جمهوری اسلامی ایران در زمان مقتضی پاسخ و انتقام لازم را از عاملان و آمران این جنایت خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه امثال شهید فخری‌زاده باعث شدند تا قدرت چانه‌زنی کشور ما پشت میز مذاکرات بالا برود، گفت: قطعاً دیپلماسی لبخند ما نبود که طرف مقابل را مجبور به مذاکره کرد بلکه آنچه سبب شد که ۱+۵ با ما وارد مذاکره شود، تولیدات، ابداعات و توانمندی هایی بود که امثال شهید فخری زاده برای کشورمان به ارمغان آوردند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید