صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

همه اتهامات علیه حزب الله درباره انفجار بندر بیروت باطل است/ شکایت علیه اشخاص و رسانه ها

کد خبر 69300 1399-09-14 12:40
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
حزب الله لبنان اعلام کرد که علیه افراد و رسانه هایی که در موضوع انفجار بندر بیروت، انگشت اتهام را به سوی حزب الله نشانه گرفتند، اقامه دعوا کرده است.
همه اتهامات علیه حزب الله درباره انفجار بندر بیروت باطل است/ شکایت علیه اشخاص و رسانه ها

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، حزب الله لبنان اعلام کرد که علیه افراد و رسانه هایی که در موضوع انفجار بندر بیروت، انگشت اتهام را به سوی حزب الله نشانه گرفتند، اقامه دعوا کرده است.
ابراهیم الموسوی عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان گفت: برخی رسانه ها، انگشت اتهام را پس از انفجار بندر بیروت به سوی حزب الله نشانه رفتند. همه اتهامات علیه حزب الله باطل و بدون مدرک و دلیل بود.
وی افزود:اتهامات علیه حزب الله ننگ آور و بی ارزش است. برخی از ویرانی و نیز مقاومت که حامی لبنان است، بهره برداری می کنند. ما علیه اشخاص حقیقی و حقوقی ورسانه هایی که انگشت اتهام را در انفجار بندر بیروت متوجه ما کردند، شکایت کردیم.
الموسوی گفت: ما علیه سایت های فتنه افکن اقامه دعوا کردیم و مدارک و مستنداتی داریم که ثابت می کند که اتهامات آنها علیه ما باطل است. علیه فارس سعید و پایگاه وابسته به القوات اللبنانیه اقامه دعوا کرده ایم.
وی به تحرکاتی که با هدف خدشه وارد کردن به وجهه حزب الله می شود، اشاره کرد.
گفتنی است که بعد از انفجار بزرگ بندر بیروت از همان لحظات آغازین بسیاری از اشخاص حقیقی و حقوقی و رسانه های داخلی و خارجی لبنان انگشت اتهام خود را به سوی حزب الله لبنان نشانه گرفتند.
در این مدت با وجود روشنگری و اظهارات و ادله و قرائن بسیاری که از سوی مسوولان حزب الله و دبیر کل این حزب سید حسن نصرالله مبنی بر عدم دخالت این حزب در این انفجار همچنان برخی از رسانه ها و اشخاص به دنبال افترا زنی بدون هیچ ادله و دلیلی به حزب الله لبنان بودند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید