صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

ستاد ترامپ، مدرک رو کرد ویدئو

کد خبر 69277 1399-09-14 12:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
حساب رسمی توئیتر ستاد انتخاباتی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا روز پنجشنبه با انتشار ویدئویی از محل شمارش آراء در ایالت جورجیا مدعی شد که در هنگام شمارش آرا بر این محل نظارتی نشده است.
ستاد ترامپ، مدرک رو کرد ویدئو


ستاد انتخاباتی ترامپ بر اساس این ویدئو مدعی شد که به کارکنان محل شمارش آراء گفته شده شمارش را متوقف و محل را ترک کنند و باقی شمارش را فردا انجام دهند؛ در حالی که چهار نفر باقی ماندند تا ادامه آرا را در خلوت بشمارند.
راوی این ویدئو ادعا کرده هنگامی که این فرد به کارکنان محل شمارش می گوید محل را ترک کنید، همه افراد از جمله خبرنگاران و ناظران جمهوری خواه محل شمارش آراء را در ساعت ۱۰:۳۰ یا ۱۰:۴۵ شب ترک می کنند. اما چهار نفری که باقی ماندند بدون نظارت و به دور از انظار به شمارش آراء تا ساعت ۱ بامداد ادامه می دهند.
راوی مدعی شده که ناظران جمهوری خواه سپس متوجه می شوند که شمارش آرا در خلوت ادامه پیدا کرده است، بنابراین این موضوع آنها را غافلگیر می کند و به محل بازمی گردند، اما افراد متولی شمارش آرا محل را ترک کرده بودند.
VID_20201204_113307_631
ادعای ستاد انتخابات ترامپ در این خصوص در حالی مطرح شده که برخی مقام های حقوقی ترامپ برای اثبات ادعای تقلب در انتخابات راهی ایالت جورجیا شده اند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید