صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

حادثه گازگرفتگی در محله گلاب‌دره جان دو نفر را گرفت

کد خبر 69273 1399-09-14 11:56
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع حادثه مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در یک منزل مسکونی در منطقه گلابدره و فوت دو نفر به دلیل این حادثه خبر داد.
حادثه گازگرفتگی در محله گلاب‌دره جان دو نفر را گرفت

به گزارش خبرنگار مهر، جلال ملکی درباره این حادثه گفت: ساعت ۱:۵۷ بامداد امروز از طریق سامانه ۱۲۵ یک مورد گاز گرفتگی در محله گلاب دره باغ شاطر به نیروهای آتش‌نشانی اعلام و سریعاً یک ایستگاه طی ۳ دقیقه به محل حادثه اعزام شده است.
وی با اشاره به گاز گرفتگی دو خانم در منزل مسکونی گفت: این ساختمان سه طبقه بوده که یکی از همسایگان طبقه بالایی متوجه حادثه گازگرفتگی در این ساختمان شده است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: متاسفانه دو نفر از ساکنین طبقه همکف این ساختمان به دلیل استفاده طولانی مدت از آبگرمکن، استفاده همزمان از شومینه همچنین نامناسب بودن دودکش ها دچار حادثه گازگرفتگی شده و جان خود را از دست داده‌اند.
ملکی تصریح کرد: متاسفانه هر دو نفر جان خود را به دلیل استفاده همزمان دو وسیله گرمایشی و بسته بودن پنجره ها جان خود را از دست دادند.
وی تاکید کرد: هموطنان دقت داشته باشند که دودکش وسایل گرمایشی باید ورق سفید گالوانیزه باشد و هر وسیله گرمایشی نیاز به یک دودکش مجزا دارد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید