صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

دستگیری ۲ سارق خودرو و اعتراف به ۲۱ فقره سرقت

کد خبر 69241 1399-09-14 10:33
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری ۲ سارق خودرو با ۲۱ فقره سرقت خودرو خبر داد.
دستگیری ۲ سارق خودرو و اعتراف به ۲۱ فقره سرقت

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمود مالمیر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو در سطح محله تهرانسر، موضوع به طور ویژه در دستور کار مأموران تیم عملیات کلانتری تهرانسر قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که سارقان دو مرد جوان بوده که با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری پراید مسروقه، سرقت خودرو را انجام می‌دهند.
رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر با بیان اینکه تعداد گشت زنی‌های انتظامی افزایش یافت، خاطر نشان کرد: روز گذشته مأموران کلانتری هنگام گشت زنی‌های انتظامی خودروی متهمان را توقیف و هر دو متهم را دستگیر کردند.
سرهنگ مالمیر با اشاره به اینکه در پالایش‌های اطلاعاتی مشخص شد، هر دو متهم سابقه دار بوده و پیش تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده اند، افزود: هر دو متهم به ۲۱ فقره سرقت خودرو با همکاری یکدیگر اقرار کردند.
وی اضافه کرد: از مخفیگاه سارقان دو دستگاه خودرو پراید مسروقه کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.  

در صورتی که نیاز به خدمات کارشناسی خودرو ، تشخیص رنگ شدگی و آپشن خودرو نیاز دارید می توانید با کارشناسان کارن در تماس باشید .
برای دریافت مشاوره و مشاهده خدمات کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ شدگی ، این صفحه را ملاحظه فرمایید .کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید