صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

تاکید رییس کل بانک‌ مرکزی بر افزایش سطح شناخت و آگاهی مردم از بیمه

کد خبر 69167 1399-09-13 21:09
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی اینستاگرامی به مناسبت روز بیمه نوشت: افزایش سطح شناخت و آگاهی مردم از بیمه و نیز توسعه کمی و کیفی خدمات بیمه ای، بویژه توجه به بیمه های زندگی نقش مهمی در افزایش ضریب نفوذ بیمه دارد.
تاکید رییس کل بانک‌ مرکزی بر افزایش سطح شناخت و آگاهی مردم از بیمه


عبدالناصر همتی در صفحه شخصی اینستاگرامی خود نوشت: ۱۳ آذر ، « روز بیمه» ، مناسبت خوبی است برای طرح اهمیت بیمه در زندگی آحاد مردم و فعالین اقتصادی و تقدیر از تلاشگران این صنعت بزرگ. اینجانب که ۱۵سال، یعنی بیش از ثلث فعالیت بیمه در بعد از انقلاب اسلامی ، افتخار مسؤلیت صنعت بیمه کشور را داشتم و از نزدیک درجریان زحمات و تلاشهای مدیران، کارشناسان و سایر فعالین آن بودم، این روز را به همه عزیزان تبریک میگویم.
وی در ادامه نوشت: افزایش سطح شناخت و آگاهی مردم از بیمه و نیز توسعه کمی و کیفی خدمات بیمه ای، بویژه توجه به بیمه های زندگی نقش مهمی در افزایش ضریب نفوذ بیمه دارد.
وی افزود: گسترش بیمه های خصوصی، توسعه شبکه فروش و ارزیابان خسارت ، ارتقای توان کارشناسی و علمی فعالین صنعت بیمه و تکیه بر فناوری های نوین ، موتور توسعه این صنعت بوده و خواهد بود. امیدوارم ، با فراهم شدن زمینه فعالیت گسترده بین المللی صنعت بیمه کشورمان، شاهد توسعه بیشتر آن، خصوصا در بخش بیمه اتکایی باشیم.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمهپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید