صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

جزئیات پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا

کد خبر 69086 1399-09-13 15:38
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
تا ساعت ۱۳ پنج‌شنبه (۱۳‏ آذر ماه) تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا به حساب ۹۹ درصد از مشمولان واریز شده است.
جزئیات پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا


در ادامه حمایت های ستاد ملی مدیریت کرونا و سیستم بانکی از یارانه بگیران، تعداد ۴ میلیون و ۵۱۵ هزار و ۶۵۱ نفر سرپرست خانوار که یارانه معیشتی دریافت می کنند و فاقد درآمد ثابت هستند و تعداد ۱۴۷ هزار و ۲۹۲ نفر از یارانه بگیران که در مراحل قبلی موفق به دریافت تسهیلات ۱۰ میلیون ریالی نشده بودند (مجموعاً ۴.۶۶۱.۰۱۵ نفر)، از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها (با اخذ پیامک از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) شناسایی و به سیستم بانکی معرفی شدند که تا ساعت ۱۳ پنج شنبه مورخ ۱۳‏ آذر ماه ۱۳۹۹ تسهیلات مربوط به حساب ۹۹.۹۶ درصد از افراد یاد شده واریز شده است.  
پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا به ۴ میلیون و ۶۶۱ هزار نفرضمن اینکه امکان واریز تعداد ۱ هزار و ۹۲۸ فقره تسهیلات به دلایلی از جمله مسدودی حساب، فوت سرپرست خانوار و سایر خطا ها میسر نشده است. بدیهی است در صورت اخذ اطلاعات افراد مشمول جدید در مراحل بعدی (یارانه بگیران معیشتی فاقد درآمد ثابت) از سوی سازمان هدفمند سازی یارانه ها تسهیلات یک میلیون تومانی به حساب متقاضیان متعاقباً واریز خواهد شد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » کرونا | طلا | وزارت | ریال | تسهیلات |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه


مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات به کسب‌ وکارهای به شدت آسیب دیده از کرونا
بانک مرکزی مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا درخصوص مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات به صاحبان کسب‌وکارهای به شدت آسیب دیده از کرونا و حمل و نقل ریلی و هوایی را به بانک‌ های عامل ابلاغ کرد.

ارزش سهام عدالت، امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۱۸۷هزار تومان رسیده است.

ادامه روند نزولی در بورس
شاخص کل بورس امروز بسیار پرنوسان شد و در حالی که در ساعات میانی معاملات تا یک میلیون و ۱۴۰ هزار واحد کاهش یافته بود که در ساعات پایانی به یک میلیون و۱۴۴ هزار واحد رسید، اما دوباره روندی نزولی به خود گرفت.

وزیر اقتصاد توضیح داد: با عرضه مسکن در بورس چه اتفاقی می‌افتد؟
وزیر امور اقتصاد ی و دارایی گفت: عرضه مسکن در بورس کالا می‌تواند زمینه رشد تولید، بهبود معاملات، شفافیت قیمت‌ها و کاهش دلالی‌ها را فراهم کند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید