صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

فعالیت آموزشگاه های رانندگی در شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است

کد خبر 69046 1399-09-13 13:55
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا، در مورد برگزاری کلاس های آموزشی رانندگی در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد، توضیحاتی ارائه داد.
فعالیت آموزشگاه های رانندگی در شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ احمد کرمی اسد، گفت: بر اساس مصوبه و اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، آموزشگاه های تعلیم رانندگی در گروه ۳ مشاغل قرار دارد و تمامی محدودیت هایی که مشمول گروه۳ مشاغل باشد، در حوزه آموزشگاه های رانندگی هم اعمال خواهد شد.
وی افزود: بر همین اساس در شهرها و استان هایی که در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند، فعالیت های آموزشگاه های رانندگی شامل برگزاری کلاس های آموزشی و آزمون نظری که مستلزم تجمع افراد است، ممنوع بوده و این موضوع از طریق پلیس راهور استان های سراسر کشور و اداره آموزشگاه های مرکز صدور گواهینامه به صورت محسوس و نامحسوس مورد نظارت و بازدید قرار می گیرد.
رئیس مرکز صدور گواهینامه اظهار داشت: در بحث آموزش و آزمون های عملی به دلیل حضور یک نفر آزمون گیرنده و یک نفر آزمون دهنده داخل خودرو، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی شامل استفاده از ماسک، دستکش و شیلد جداکننده بلامانع است.
وی افزود: تاکید بر این است در محل آموزشگاه های رانندگی و یا محل برگزاری آزمون های عملی، از تجمع افراد و هنرجویان جلوگیری گردد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید