صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

مشمولان آموزش دیده بیمه ای از مشوق های سربازی برخوردار می شوند

کد خبر 69031 1399-09-13 13:10
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی، گفت: افرادی که قبل از اعزام به خدمت دوره‌های بیمه ای را آموزش دیده باشند، از مشوق های ۳۴ گانه برخودار می شوند.
مشمولان آموزش دیده بیمه ای از مشوق های سربازی برخوردار می شوند

سردار موسی کمالی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تبریک ۱۳ آذر روز بیمه، اظهار کرد: با توجه به توافقنامه همکاری بین قرارگاه مرکزی مهارت آموزی و یکی از شرکت‌های بیمه، این شرکت به مشمولان و سربازان وظیفه داوطلب آموزش می‌دهد.
وی افزود: پنج نوع آموزش بیمه مثل دوره آمادگی اخذ نمایندگی، دوره کارگزاری، دوره ارزیاب خسارت از قبیل مسئولیت، وسایل نقلیه، اشخاص، باربری، محصولات کشاورزی، بیمه‌های زندگی خواهد بود.
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی افزود: کسانی که قبل از اعزام به خدمت این دوره‌ها را طی کرده باشند می‌توانند در سامانه سرباز ماهر ثبت نام کنند و از یکی از مشوق‌های ۳۴ گانه قبل خدمت، حین خدمت یا بعد از خدمت استفاده کنند.
سردار کمالی گفت: این دوره‌ها به عنوان مهارت‌های سربازی تلقی می‌شود لذا تمامی کسانی که قبل از خدمت یا در اوقات فراغت سربازی این دوره‌ها را طی کنند مورد حمایت ما هستند و از مشوق‌های ۳۴ گانه، از قبیل تعیین سازمان محل خدمت، استان محل خدمت، تعویق و تعجیل اعزام، توجیه و بخشش غیبت، درجه، مرخصی و…، برخوردار خواهد شد.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید