صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

شاخص‌های آسیا اقیانوسیه رشد کردند

کد خبر 69008 1399-09-13 11:57
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اغلب شاخص‌های آسیا اقیانوسیه در معاملات روز پنجشنبه تحت تاثیر گزارش رشد بخش خدمات چین، رشد کردند.
شاخص‌های آسیا اقیانوسیه رشد کردند

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، اغلب شاخص‌های آسیا اقیانوسیه در معاملات روز پنجشنبه تحت تأثیر گزارشی که نشان می‌داد بخش خدمات چین رشد کرده است، بالا آمدند.
شاخص مدیران خرید کایچین / مارکیت بخش خدمات چین، که در ماه اکتبر تا ۵۶.۸ واحد بالا رفته بود در ماه نوامبر به سرعت رشد خود افزود و به ۵۷.۸ واحد رسید.
جامع‌ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی بدون سهام ژاپن ۰.۳۹ درصد رشد کرد در حالی که شاخص نیکی ژاپن تقریباً بدون تغییر بود و با رشد اندک ۰.۰۳ درصدی روبرو شد.
در بازار چین، کامپوزیت شانگهای بر خلاف بازارهای منطقه ۰.۲۱ درصد افت کرد در حالی که هانگ‌سنگ هنگ‌کنگ ۰.۷۳ درصد به ارزش خود افزود.
ای‌اس‌اکس استرالیا ۰.۳۸ درصد رشد کرد و کوسپی کره‌جنوبی ۰.۵۵ درصد بالا آمد.
در بازار ارز، دلار در مقابل ارزهای مهم آسیا افت کرد. در مقابل ین ژاپن دلار اندکی تضعیف شد و به نرخ برابری ۱۰۴.۳۷ واحد بازگشت. در مقابل یوآن چین دلار با اندکی کاهش به نرخ برابری ۶.۵۵۹ واحد رسید.

کلمات کلیدی » سهام | دلار | ارز | بازار | شاخص |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


9 وعده رئیسی در حوزه اقتصاد مرور برنامه‌ها و وعده‌های دولت جدید
سیدابراهیم رئیسی از 12مردادماه رسما سکان قوه مجریه را در دست می‌گیرد و او 4 سال فرصت دارد تا برنامه‌های خود برای سامان دادن به اقتصاد ایران را عملیاتی کند.

تاکید روحانی برای ارائه گزارش از وضعیت اقتصادی به رئیس جمهور منتخب
رییس جمهور به اعضای ستاد اقتصاد ی دولت تاکید کرد گزارشی از وضعیت اقتصاد ی کشور به رییس جمهور منتخب ارائه کنند و گفت: تامین کالاهای اساسی و افزایش رفاه عمومی محور اصلی در سازوکار پیشنهادی دولت برای سال ۱۴۰۰ است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید