صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

درخواست مشاور امنیتی پیشین ترامپ برای بر‌گزاری مجدد انتخابات

کد خبر 68982 1399-09-13 11:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مشاور امنیت ملی پیشین کاخ سفید با پیوست کردن بیانیه یک گروه سیاسی در پیام توئیتری خود، به طور غیر‌مستقیم از رئیس‌جمهور آمریکا خواست انتخابات ریاست‌جمهوری را مجدداً برگزار کند.
درخواست مشاور امنیتی پیشین ترامپ برای بر‌گزاری مجدد انتخابات


«مایکل فلین» مشاور امنیت ملی پیشین کاخ سفید به طور غیر مستقیم از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا خواسته انتخابات ریاست جمهوری این کشور را مجدداً بر گزار کند.
به نوشته روزنامه «هافینگتون پست»، فلین که در اوایل دوره ریاست جمهوری ترامپ عهده دار این سمت بود و اخیراً نیز اتهامات او در خصوص دروغگویی به اف بی آی از سوی ترامپ مورد عفو قرار گرفته، بیانیه یک گروه سیاسی موسوم به «کنوانسیون ما مردم» را با این مضمون در پیام توئیتری خود پیوست کرده است.
این گروه سیاسی در بیانیه خود از ترامپ خواسته اعلام حکومت نظامی کند و به طور موقت قانون اساسی آمریکا را به حالت تعلیق درآورد تا انتخابات ریاست جمهوری جدیدی بر گزار شود.
فلین نیز در همین پیام نوشت: «آزادی هیچ وقت به زانو در نمی آید، مگر برای خدا».
بامداد پنجشنبه هفته گذشته بود که ترامپ با انتشار پیامی در توئیتر از عفو مایکل فلین خبر داد.
فلین ارشدترین مقامی است که مورد بخشش رئیس جمهور آمریکا قرار گرفته است.
مایکل فلین، ژنرال بازنشسته ارتش در سال ۲۰۱۷ به دروغگویی به اف بی آی درباره تعاملات خود با سفیر روسیه در آمریکا در هفته های قبل از روی کار آمدن ترامپ، اعتراف کرد.
وی از آن زمان تلاش کرده از خود رفع اتهام کند و گفته دادستان ها حقوق او را نقض کردند و او را برای بیان این اعتراف فریب دادند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » آمریکا | روسیه | دونالد ترامپ | مردم | حقوق |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


میزان مشارکت مردم در ساعات اولیه نسبت به دوره‌های گذشته بیشتر بوده است
استاندار تهران گفت: آمار آرای ماخوذه هنوز به طور دقیق مشخص نیست اما میزان حضور مردم نسبت به ادوار گذشته در این ساعات بیشتر شده است.

جمهوری خواهان آمریکا: بایدن باید آزمون های ادراکی بدهد
چند تن از نمایندگان جمهوری خواه به رهبری یک پزشک سابق کاخ سفید در نامه‌ای به بایدن از وی خواستند تا در ادامه روند ایجاد شده از سوی ترامپ برای مستندسازی و نشان دادن توانایی‌های ذهنی، او هم "تست ادراکی" بدهد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید