صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

ارتش عراق ۴ عنصر تکفیری داعش را شناسایی و بازداشت کرد

کد خبر 68958 1399-09-13 10:10
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نیروهای ارتش عراق طی عملیاتی در استان «نینوا» موفق شدند ۴ عنصر تکفیری داعش را شناسایی و بازداشت کنند.
ارتش عراق ۴ عنصر تکفیری داعش را شناسایی و بازداشت کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بغداد الیوم، سلسله عملیات های ضد تروریستی ارتش عراق در نقاط مختلف این کشور ادامه دارد. نیروهای عراقی به تازگی عملیات جدیدی را علیه بقایای عناصر داعش در استان نینوا کلید زدند.
بر اساس این گزارش، نیروهای عراقی عملیات مذکور را در محور شرقی شهر «موصل» واقع در استان نینوا انجام دادند و طی آن موفق شدند ۴ عنصر تکفیری داعش را که پیشتر تحت تعقیب بودند، شناسایی و بازداشت کنند.
منابع امنیتی در عراق اعلام کردند که افراد بازداشت شده در اشغال شهر موصل طی سال ۲۰۱۴ میلادی دست داشتند. این درحالی است که روز گذشته نیز نیروهای عراقی از کشته شدن ۵ تروریستِ داعشی در حملات هوایی به «جبال مکحول» واقع در استان صلاح الدین خبر دادند.
پیشتر شماری از شخصیت‌های عراقی از آغاز تحرکات مشکوک تروریست‌های تکفیری داعش در محورهای شرقی، شمالی و غربی عراق خبر داده بودند. درحال حاضر نیروهای حشد شعبی سلسله عملیات‌های خود علیه بقایای داعش در نقاط مختلف عراق را تشدید و تسریع کرده‌اند.

کلمات کلیدی » عراق |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


«جوزف بورل» خواستار ادامه تعهد ایران شد
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دیدار با وزیر خارجه کشورمان با اشاره به پیشرفتهای حاصل شده در هفته های گذشته و همچنین برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران، خواستار ادامه تعهد تهران شد.

رییس ستاد انتخاباتی رییسی: ستادهای مردمی از اعلام پیروزی پیش از اعلام رسمی خودداری کنند
رییس ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رییسی از ستادهای مردمی و مرکزی رییسی در استان‌ها خواست از هر گونه اعلام پیروزی در انتخابات قبل از اعلام رسمی از طریق ستاد انتخابات وزارت کشور یا رسانه ملی خودداری کنند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید